Aranżacja sypialni – nowoczesny styl

Dom
punktzaczepienia
Aranżacja sypialni – nowoczesny styl
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Styl nowoczesny to przede wszystkim minimalizm oraz proste formy. Pamiętajmy jednak, że zimne wnętrza wpisujące się w tę estetykę jeszcze kilka lat temu odchodzą w niepamięć. Dzisiaj nowoczesność to oszczędność kolorystyczna, jednak równocześnie możemy zaszaleć z fakturami, oświetleniem oraz dekoracjami. Ważne, by wszystko utrzymać w jednym, stonowanym klimacie szarości, czerni, bieli, oraz naturalnego drewna. Reszta zależy już tylko od naszej wyobraźni.

Aranżacja z pierwszych stron gazet

W prasie branżowej możemy zobaczyć wiele ciekawych inspiracji. Dobrze takie pomysły przenieść do swojego domu. Zwróćmy uwagę, że nowoczesne łóżka do sypialni są przede wszystkim duże i wyglądają na bardzo wygodne. Niejednokrotnie ramy są obite przyjemnym w dotyku welurem lub skóra naturalną. Taka oprawa dodaje przytulności, jednak wciąż nie wychodzi poza ramy wyznaczone przez daną estetykę. Do takiego łoża warto dobrać kilka ciemnych dodatków w postaci grafitowych tkanin, monochromatycznej grafiki wiszącej w centralnym punkcie pokoju oraz dobrze rozmieszczonego oświetlenia. Całość pięknie dopełni drewniane wyposażenie w odcieniu dosyć ciepłego drewna. Taka aranżacja idealnie wpasuje się w najnowsze trendy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Skąd bierze się niezwykła popularność iphone’ów?
Skąd bierze się niezwykła popularność iphone’ów?
Smartfony to obecnie konieczność i mało kto potrafi sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie bez tych urządzeń. Istnieje wiele marek nowoczesnych telefonów […]
Polecamy