Co może z powodzeniem zastąpić typową kredę do tablicy?

Styl życia
punktzaczepienia
Co może z powodzeniem zastąpić typową kredę do tablicy?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeszcze do niedawna wydawało się, że kreda szkolna jest niezastąpionym narzędziem do pisania na tablicy. Oczywiście jej użycie nie było zarezerwowane jedynie do pomieszczeń edukacyjnych. Dzieci chętnie korzystały z niej do pisania na chodnikach czy ulicach, tworząc kolorowe wzorki albo grając w klasy. Obecnie dużą popularnością w pomieszczeniach klasowych cieszą się markery kredowe.

Markery kredowe – nie tylko do szkoły

Markery kredowe, jak te prezentowane na witrynie https://blackdecor.pl/31-markery-kredowe są dostępne w kilku wyrazistych kolorach. Wybór barw, które posiadają, jest o wiele większy, niż to miało miejsce przy tradycyjnych kredach. Sposób usuwania z tablicy materiałów zamieszczonych za pomocą tego typu markera jest identyczny jak w wypadku zwykłej kredy, po prostu zmywa się je wilgotną gąbką. Ale produkty te wykorzystuje się nie tylko w szkołach. Świetnie nadają się do użytku przez właścicieli obiektów gastronomicznych. W tym wypadku napisy można umieszczać na dostosowanym do tego blacie lub bezpośrednio na szybie baru, restauracji lub kawiarni. Ze wszystkich tych powierzchni zmywają się bez żadnego problemu.

Markery kredowe – szerokie zastosowanie

Jak jeszcze można wykorzystać markery kredowe? Z pewnością będą bardzo pomocne dla reżyserów, artystów, scenografów oraz pracowników obsługi sceniczne estrad. W branży filmowej często pojawia się potrzeba umieszczenia tymczasowych napisów, które mają duże znaczenie jeśli chodzi porządek na scenie czy inne tego typu kwestie. Poza tym kredowe markery można śmiało wykorzystać w domu. Z pewnością zapewnią świetną zabawę nie tylko najmłodszym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Układ hamulcowy – z jakich części się składa i co robić w razie jego uszkodzenia?
Układ hamulcowy – z jakich części się składa i co robić w razie jego uszkodzenia?
Hamulce to niewątpliwie jeden z kluczowych elementów w każdym pojeździe mechanicznym. Zadaniem mechanizmu jest ograniczenie prędkości, czego efektem jest zatrzymanie […]
Polecamy