Jak urządzić biuro przy warsztacie samochodowym?

Technika i motoryzacja
punktzaczepienia
Jak urządzić biuro przy warsztacie samochodowym?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Warsztat samochodowy jest miejscem kojarzonym z podnośnikami, szafkami warsztatowymi, smarem i olejami. Jednak jest też taka część warsztatu, która wymaga większej dbałości o wygląd. Tym miejscem jest biuro, gdzie przyjmuje się klientów zostawiających swoje samochody do naprawy. Co zrobić, żeby wyglądało w sposób, który świadczy o profesjonalnym podejściu do klienta? Dowiemy się tego w niniejszym artykule.

Jak zadbać o komfort klienta?

Biuro przy warsztacie jest niezwykle istotne. To miejsce będzie Twoją wizytówką. Właśnie tam klient będzie miał pierwszy kontakt z pracownikami Twojego warsztatu. Warto zadbać, żeby czuł się tam dobrze. Co w tym pomoże? Na pewno wygodne fotele, na których będzie mógł poczekać, jeśli akurat zrobi się kolejka. Przyda się też stolik, na którym można wyłożyć na przykład prasę motoryzacyjną.

Trzeba też zadbać o ogólny wygląd pomieszczenia. Pomogą w tym meble biurowe. Schludne regały na segregatory czy też lada biurowa to niezbędne wyposażenie. Nie zapomnij o kalendarzach ściennych, które urozmaicą wygląd ścian. Najlepiej gdy w takim biurze znajdzie się też wejście do toalety. Dobrze by było gdyby nie była to ta sama toaleta z której korzystają pracownicy warsztatu. Nawet przy najlepszych chęciach trudno byłoby zadbać o właściwy porządek w tym miejscu. Wrażenia jakie wyniesie klient po wizycie w Twoim warsztacie mogą bardzo zaprocentować, dlatego warto zainwestować nie tylko w narzędzia i sprzęt warsztatowy, ale również w odpowiednie wyposażenie biura.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Kiedy można holować pojazd, a kiedy trzeba wezwać lawetę?
Kiedy można holować pojazd, a kiedy trzeba wezwać lawetę?
Holowanie to ciągnięcie pojazdu, który z pewnych przyczyn nie może się poruszać za pomocą własnego silnika i jest to w […]
Polecamy