Jak wyposażyć łazienkę, w której nie uda się zmieścić jednocześnie wanny i prysznica?

Wybór między wanną a prysznicem to jedna z tych decyzji, która nie tylko wpływa na ogólny wygląd oraz funkcjonalność naszej łazienki, ale może też przyczynić się do powstawania prawdziwych konfliktów małżeńskich! Aby uniknąć takiego problemu w łazience, w której nie ma miejsca na oba te rozwiązania, warto postawić na korzystny dla wszystkich kompromis. Jaki i jak naprawdę sprawić, by wybierając jedną opcję, nie zamykać sobie drzwi dla kolejnej?

Niewielki metraż łazienki? To żadna przeszkoda!

W ostatnich latach najlepszą opcją, łączącą możliwość zainstalowania obu sprzętów w tym samym czasie, jest po prostu wstawienie do łazienki odpowiednio dopasowanej wanny wraz z osłoną, umożliwiającą swobodne branie prysznica według swoich potrzeb. Dzięki jedno- lub dwuczęściowemu parawanowi na wannę, można bez obaw o zachlapanie łazienki, brać prysznic tak często, jak tylko ma się na to ochotę.

Parawan wykonany z solidnego i wytrzymałego na wszelkie zmiany temperatury oraz ciśnienie hartowanego szkła doskonale sprawdza się jako osłona montowana na stałe, a dzięki dopasowanym szynom i zawiasom, można go bez problemu przesuwać. Osłona nie ma negatywnego wpływu na komfort w czasie kąpieli, dzięki czemu w chłodniejsze, jesienne wieczory każdy z powodzeniem może także skusić się na relaks w ciepłej, przyjemnej wodzie. Montując prysznic nad wanną warto także wziąć pod uwagę odpowiednią baterię lub płytkę, które umożliwią dowolne ustawianie ciśnienia wody, zależnie od własnych potrzeb oraz upodobań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 − pięć =