Jak wyposażyć łazienkę, w której nie uda się zmieścić jednocześnie wanny i prysznica?

Dom
punktzaczepienia
Jak wyposażyć łazienkę, w której nie uda się zmieścić jednocześnie wanny i prysznica?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybór między wanną a prysznicem to jedna z tych decyzji, która nie tylko wpływa na ogólny wygląd oraz funkcjonalność naszej łazienki, ale może też przyczynić się do powstawania prawdziwych konfliktów małżeńskich! Aby uniknąć takiego problemu w łazience, w której nie ma miejsca na oba te rozwiązania, warto postawić na korzystny dla wszystkich kompromis. Jaki i jak naprawdę sprawić, by wybierając jedną opcję, nie zamykać sobie drzwi dla kolejnej?

Niewielki metraż łazienki? To żadna przeszkoda!

W ostatnich latach najlepszą opcją, łączącą możliwość zainstalowania obu sprzętów w tym samym czasie, jest po prostu wstawienie do łazienki odpowiednio dopasowanej wanny wraz z osłoną, umożliwiającą swobodne branie prysznica według swoich potrzeb. Dzięki jedno- lub dwuczęściowemu parawanowi na wannę, można bez obaw o zachlapanie łazienki, brać prysznic tak często, jak tylko ma się na to ochotę.

Parawan wykonany z solidnego i wytrzymałego na wszelkie zmiany temperatury oraz ciśnienie hartowanego szkła doskonale sprawdza się jako osłona montowana na stałe, a dzięki dopasowanym szynom i zawiasom, można go bez problemu przesuwać. Osłona nie ma negatywnego wpływu na komfort w czasie kąpieli, dzięki czemu w chłodniejsze, jesienne wieczory każdy z powodzeniem może także skusić się na relaks w ciepłej, przyjemnej wodzie. Montując prysznic nad wanną warto także wziąć pod uwagę odpowiednią baterię lub płytkę, które umożliwią dowolne ustawianie ciśnienia wody, zależnie od własnych potrzeb oraz upodobań.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czy podpaski ekologiczne są przyjazne dla skóry?
Czy podpaski ekologiczne są przyjazne dla skóry?
W trosce o środowisko na zakupy zabieramy własne reklamówki, segregujemy śmieci, ograniczamy zakupy plastikowych opakowań i słomek. Jednak wiele kobiet […]
Polecamy