Lakier hybrydowy – idealne dopełnienie jesiennej stylizacji

Styl życia
punktzaczepienia
Lakier hybrydowy – idealne dopełnienie jesiennej stylizacji
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Okres jesienny wymaga cieplejszych ubrań, co wiąże się z koniecznością odświeżenia garderoby. Korzystają na tym kreatorzy mody, prześcigający się w pomysłach uświetnienia nadchodzącego sezonu swoimi koncepcjami. W celu znalezienia swojego indywidualnego stylu nie należy jednak ślepo podążać za ich radami – równie ważne jest słuchanie głosu swojego serca, który najlepiej można uzewnętrznić za pomocą rozmaitych dodatków do stylizacji, takich jak kolor włosów, bądź paznokci. Ten ostatni jest wyjątkowym sposobem na podkreślenie swojej osobowości, gdyż z jego pomocą można dopełnić jesienne kreacje w niepowtarzalny sposób.

Paznokcie kolorowe – czyli jakie?

W zależności od preferencji danej kobiety, pomalowane paznokcie mogą występować w stonowanych lub żywych kolorach, jednolitych lub innych na każdym palcu, zdobionych wzorkami lub nieskazitelnie gładkich. Bez względu na gust noszącej je damy powinny jednak prezentować się schludnie i profesjonalnie, czyli przede wszystkim bez ubytków w lakierze. Oznacza to, że przy wyborze stylizacji dłoni należy szczególnie zwracać uwagę na trwałość użytego do jej wykonania produktu. Jest to charakterystyczna cecha lakierów hybrydowych, takich jak np. https://chiodo.pl/pl/100-lakiery-hybrydowe-chiodopro, które poza długim pozostawaniem na płytce paznokciowej charakteryzuje jeszcze jedno – można je bardzo szybko zaaplikować. Dzięki utrwalaniu produktu w lampie UV można uzyskać profesjonalny efekt w krótkim czasie, maksymalnie ograniczając czas schnięcia w porównaniu do tradycyjnych lakierów. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czym są sterowniki PLC?
Czym są sterowniki PLC?
Sterowanie maszynami i urządzeniami Sterowniki PLC to grupa urządzeń odpowiedzialnych za sterowanie pracą różnego rodzaju maszyn i urządzeń. Skrót PLC […]
Polecamy