Z jakimi kwestiami wiąże się udział w treningu z elektrostymulacją mięśni?

Hobby i sport
punktzaczepienia
Z jakimi kwestiami wiąże się udział w treningu z elektrostymulacją mięśni?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ćwiczenia z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni  pozwalają w krótkim czasie osiągnąć dowolny cel treningowy. EMS to innowacyjna metoda, podczas której wykorzystuje się impulsy o niskim natężeniu. Korzystają z niej zarówno profesjonalni sportowcy, jak i amatorzy. Ćwiczenia odbywają się pod okiem doświadczonego trenera personalnego, dzięki czemu można zrzucić zbędne kilogramy, wymodelować sylwetkę lub wzmocnić kondycję bez kontuzji i przeciążeń. Na taką formę treningu powinny zdecydować się osoby, którym zależy na szybkich i konkretnych efektach.

Czy elektrostymulacja mięśni jest bezpieczna?

Trening EMS niesie ze sobą mnóstwo korzyści zarówno dla zdrowia, jak i urody. Wykonuje się go w specjalnym kombinezonie, który bezprzewodowo łączy się z aplikacją. Wykorzystanie impulsów elektrycznych podczas ćwiczeń jest całkowicie bezpieczne. Trenerzy personalni, dostępni np. na witrynie https://impulsetraining.pl/studio/katowice/ ustalają działanie elektrod zgodnie z oczekiwaniami i możliwościami fizycznymi danej osoby. Wówczas ćwiczenia są nie tylko bezpieczne, ale również przyjemne i relaksujące. Mięśnie ulegają głębokiemu rozluźnieniu oraz stymulacji. Podczas treningu niwelowany jest cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej. EMS pozwala zbudować satysfakcjonującą masę mięśniową. Metabolizm organizmu zostaje pobudzony i działa wydajnie jeszcze przez wiele godzin po zakończeniu sesji. Jest to zatem metoda idealna dla osób na diecie. Trening EMS to skuteczny i szybki sposób na osiągnięcie wymarzonej formy i sylwetki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Widoczność na drodze – dlaczego jest taka ważna?
Widoczność na drodze – dlaczego jest taka ważna?
Widoczność pojazdu jest kluczowym elementem bezpieczeństwa kierowcy, pasażera i pieszych. Widoczność pomaga kierowcom zidentyfikować obiekty wokół nich i uniknąć kolizji. […]
Polecamy