Z top 10 najpopularniejszych modeli etui na telefon komórkowy

Technika i motoryzacja
punktzaczepienia
Z top 10 najpopularniejszych modeli etui na telefon komórkowy
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Etui to inaczej futerał – osłona na telefon komórkowy, chroniąca go w razie upadku lub uderzenia. Dzięki jego założeniu znacznie poprawia się poziom zabezpieczenia urządzenia przed niekorzystnymi sytuacjami. Jego koszt w porównaniu do potencjalnych strat jest niski, dlatego warto się zaopatrzyć w ten gadżet. Oprócz oczywistych względów użytkowania można wybrać etui, które będzie charakteryzowało użytkownika telefonu. Tak wyglądający telefon może być traktowany jako ozdoba, modny dodatek do całości wyglądu danej osoby. W sklepach internetowych jest mnóstwo wzorów do wyboru.

Produkty chętnie kupowane

Praktycznie do każdego telefonu można dobrać odpowiedni futerał. Wśród dziesięciu najpopularniejszych modeli znajduje się etui Huawei P Smart 2019. Ceny na portalu aukcyjnym zaczynają się od 10 zł, ale mogą sięgać nawet 100 zł. Tak duża rozbieżność wynika z materiałów użytych do jego produkcji. Najdroższe są modele wykonane ze skóry naturalnej lub wyposażone w szkło hartowane o wysokiej klasie twardości. Każde etui powinno zawierać otwory w odpowiednich miejscach – na aparat, głośniki czy wejście do ładowania telefonu.

Jednym z kolejnych chętnie kupowanych jest Etui na telefon iPhone XS. Z racji wyższej półki urządzeń cena jest odpowiednio wyższa. W najdroższych produktach zamontowano dodatkową baterię, którą podobnie jak smartfona poddaje się ładowaniu. Dzięki temu można dłużej cieszyć się możliwością korzystania z urządzenia w miejscach, gdzie nie ma szans na jego naładowanie. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie – dodatkowa bateria cały czas jest w zasięgu ręki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Co jaki czas trzeba serwisować wózki widłowe?
Co jaki czas trzeba serwisować wózki widłowe?
Wózki widłowe to pojazdy używane przy transporcie różnorodnych towarów o sporej masie – zarówno na trenie zakładów produkcyjnych i magazynów, […]
Polecamy