Co zawsze dobrze prezentuje się na stole?

Dom
punktzaczepienia
Co zawsze dobrze prezentuje się na stole?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Bez względu na to, czy jest to świąteczna okazja, czy zwykły dzień, stół w jadalni powinien przedstawiać się ciekawie i schludnie. Ten stan nie jest trudny do osiągnięcia. Wystarczy kilka ozdobnych elementów, aby blat, przy którym jada cała rodzina, wyglądał nienagannie. Na przód listy wysuwa się obrus bądź serweta – nie tylko ochronią cenne drewno, ale również zapobiegną zbieraniu się kurzu. Sprytnym dodatkiem są też podkładki pod talerze. Obecnie dostępne w różnych wzorach i kolorach. Każda gospodyni z powodzeniem pochwali się przed gośćmi wyjątkowymi wazonami szklanymi, w których można ułożyć bukiety z żywych kwiatów. Jakie są jeszcze dostępne opcje? 

Świąteczny blask

Odświętne oblicze jadalni, w której centralnym punktem jest stół, wymaga odpowiedniego przygotowania. Wizytowe bieżniki wzbogacone o klasyczne serwety, czy wytworne sztućce to tylko niektóre elementy. Atmosferę wzbogacą wysokie świece w srebrnych świecznikach. Jeżeli odkryty ogień nie jest mile widziany, można zastąpić go lampkami led. Konieczne jest skupienie się na wyjątkowej zastawie. Porcelana Ćmielów to jedyna w swoim rodzaju ceramika, która jak żadna inna zapewni nadzwyczajny nastrój. Przykładowe jej elementy można zobaczyć na https://witeks.pl/porcelana-cmielow. Kryształowe kieliszki i szklanki to idealny dodatek. Kawa powinna zostać podana w delikatnych filiżankach. Mile widziane są małe stroiki ręcznie wykonane z naturalnych elementów. Warto pamiętać o krzesłach. Świąteczne pokrowce nie tylko odmienią wysłużone meble, ale również ochronią je przed wypadkami związanymi z jedzeniem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak ubrać dziecko na plac zabaw w upalny dzień?
Jak ubrać dziecko na plac zabaw w upalny dzień?
Odpowiedni strój na plac zabaw dla dziecka, musi być wygodny i dostosowany do pogody. Ma to ogromne znaczenie, nie tylko […]
Polecamy