Jak skutecznie ocieplić budynek?

Dom
punktzaczepienia
Jak skutecznie ocieplić budynek?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Większość osób na etapie wykańczania domu decyduje się na jego kompleksowe ocieplenie. Podnosi to bowiem w znacznym stopniu komfort życia mieszkańców, a dodatkowo pozwala sporo zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie. Kluczową kwestią jest jednak wybór optymalnego materiału i metody izolacji. Obecnie dużą popularnością cieszy się zwłaszcza ocieplanie pianką poliuretanową z zastosowaniem metody natryskowej. Z ofertą takiej usługi można zapoznać się na stronie http://izolacjenatryskowe.eu.

Pośpiech to zły doradca

Aby skutecznie ocieplić obiekt mieszkalny, należy w pierwszej kolejności zdecydować się na odpowiedni materiał zewnętrzny. Doskonale w tej roli sprawdzi się nie tylko wspomniana już pianka POR, ale również wysokiej klasy wełna mineralna, klasyczny styropian oraz celuloza w formie granulatu. W trakcie wykonywania termoizolacji trzeba koniecznie pamiętać o kilku rzeczach: dokładnym osuszeniu ścian, oczyszczeniu całej elewacji z pyłu, kurzu i brudu, precyzyjnym wyrównaniu podłoża z użyciem kleju oraz zagruntowaniu powierzchni specjalnym preparatem, który zmniejszy jej chłonność.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Trampki – odwieczny wyznacznik miejskiego stylu w modzie
Trampki – odwieczny wyznacznik miejskiego stylu w modzie
Trampki to obuwie sportowe kojarzące się jednoznacznie z miejskim stylem casualowym. Na rynku są dostępne dwa główne rodzaje – niskie […]
Polecamy