Czy warto zdecydować się na makijaż permanentny?

Hobby i sport
punktzaczepienia
Czy warto zdecydować się na makijaż permanentny?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zadbana, promienna twarz jest wizytówką każdej kobiety. Aby osiągnąć ten efekt, niezbędne jest stosowanie odpowiedniej, dostosowanej do typu skóry pielęgnacji. Nie bez znaczenia jest też nałożenie makijażu, który wizualnie odmładza twarz i podkreśla zalety, jednocześnie tuszując wady. Pełen makeup zazwyczaj jednak wymaga poświęcenia czasu, na który nie każdy może sobie pozwolić. Wychodząc rano do pracy, lub na uczelnię, liczy się każda minuta – w tym wypadku wiele kobiet decyduje się na pominięcie tego kroku. Niejedna z nich marzy o możliwości makijażu, który raz nałożony, zostanie na twarzy przez kilka miesięcy, a nawet lat. Czy to marzenie można spełnić?

Kreski, które przetrwają lata

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tysięcy kobiet, opracowany został nowy rodzaj makijażu – makijaż permanentny. Wykonywanie takiego rodzaju zabiegu polega na wprowadzeniu pod skórę specjalnego barwnika, który utrzymuje się nawet do kilku lat. Zabieg nie jest na tyle inwazyjny, jak tatuaż – wykonany w ten sposób makijaż można bez problemu usunąć w każdym momencie bez pozostawiania nieestetycznych śladów.

Większość salonów zajmujących się świadczeniem tego typu usług, oferuje makijaż permanentny ust, brwi oraz oczu. W zależności od życzenia klientki dobiera się najodpowiedniejszą formę – można na przykład lekko poprawić kontur warg, albo zdecydować się tylko na zmianę ich koloru. Więcej informacji o możliwościach i zaletach takiego rodzaju makijażu można znaleźć tutaj: https://www.martafusiarz.com/. Warto również zaznaczyć, że zabieg nie jest bolesny – przyrównuje się go jedynie do uczucia delikatnego drapania, które może być co najwyżej lekko niekomfortowe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Blaty meblowe i ich wybór w zależności od ich przeznaczenia
Blaty meblowe i ich wybór w zależności od ich przeznaczenia
Wybór blatu kuchennego czy jakiegokolwiek innego nie należy do zadań łatwych. Wynika to stąd, że na rynku mamy ich bardzo […]
Polecamy