Jak dopasować stanik?

Styl życia
punktzaczepienia
Jak dopasować stanik?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Aby dopasować odpowiedni dla siebie stanik, należy poznać swoje wymiary. W tym celu potrzebny będzie centymetr lub tasiemka (którą następnie trzeba zmierzyć, by uzyskać wynik obwodu). Potrzebne są dwa wymiary: obwód pod biustem oraz obwód w biuście. Pierwszy, tak jak sama nazwa wskazuje, mierzymy bezpośrednio pod piersiami i daje nam to potrzebny wynik. Centymetr przykładamy w momencie wydechu, możliwie ciasno. Wynik należy zaokrąglić do pełnej liczby (82 cm=80 cm). Natomiast, by dobrać rozmiar miseczki, należy dodatkowo zmierzyć obwód w biuście. Uzyskana różnica (między obwodem pod biustem i w biuście) wskazuje rozmiar miseczki.  Otrzymane wyniki należy sprawdzić w tabelkach, które pozwalają przekształcić wartości liczbowe na konkretny rozmiar miseczki. Znając obie wartości można przystąpić do zakupów.

Stanik idealny

Poza kwestią rozmiarów równie ważny jest materiał, który gwarantuje komfort i niewyczuwalność stanika podczas codziennych aktywności. Najlepiej sprawdzają się naturalne tkaniny, które dokładnie przylegają do ciała, nie obcierają i zapewniają prawidłową cyrkulację. Warto również zastanowić się nad rodzajem ramiączek (grubsze lepiej podtrzymują biust, a mniejsze sprawdzają się w przypadku małych biustów). Producenci oferują również wiele rodzajów staników, które pasują zarówno do różnych okazji, jak i rozmiarów biustu. Pozostaje jeszcze kwestia kolorów oraz wzorów. Szeroki wybór biustonoszy można znaleźć m.in. za pośrednictwem witryny internetowej, takiej jak https://hollystyle.pl/category/biustonosze.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Podstawy ocieplania budynków
Podstawy ocieplania budynków
Jednym z kluczowych warunków uzyskania optymalnego komfortu cieplnego w domach jednorodzinnych jest wykonanie termoizolacji. To praca wieloetapowa, dosyć kosztowna i […]
Polecamy