Jak dopasować stanik?

Styl życia
punktzaczepienia
Jak dopasować stanik?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Aby dopasować odpowiedni dla siebie stanik, należy poznać swoje wymiary. W tym celu potrzebny będzie centymetr lub tasiemka (którą następnie trzeba zmierzyć, by uzyskać wynik obwodu). Potrzebne są dwa wymiary: obwód pod biustem oraz obwód w biuście. Pierwszy, tak jak sama nazwa wskazuje, mierzymy bezpośrednio pod piersiami i daje nam to potrzebny wynik. Centymetr przykładamy w momencie wydechu, możliwie ciasno. Wynik należy zaokrąglić do pełnej liczby (82 cm=80 cm). Natomiast, by dobrać rozmiar miseczki, należy dodatkowo zmierzyć obwód w biuście. Uzyskana różnica (między obwodem pod biustem i w biuście) wskazuje rozmiar miseczki.  Otrzymane wyniki należy sprawdzić w tabelkach, które pozwalają przekształcić wartości liczbowe na konkretny rozmiar miseczki. Znając obie wartości można przystąpić do zakupów.

Stanik idealny

Poza kwestią rozmiarów równie ważny jest materiał, który gwarantuje komfort i niewyczuwalność stanika podczas codziennych aktywności. Najlepiej sprawdzają się naturalne tkaniny, które dokładnie przylegają do ciała, nie obcierają i zapewniają prawidłową cyrkulację. Warto również zastanowić się nad rodzajem ramiączek (grubsze lepiej podtrzymują biust, a mniejsze sprawdzają się w przypadku małych biustów). Producenci oferują również wiele rodzajów staników, które pasują zarówno do różnych okazji, jak i rozmiarów biustu. Pozostaje jeszcze kwestia kolorów oraz wzorów. Szeroki wybór biustonoszy można znaleźć m.in. za pośrednictwem witryny internetowej, takiej jak https://hollystyle.pl/category/biustonosze.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czy dieta pudełkowa naprawdę się opłaca?
Czy dieta pudełkowa naprawdę się opłaca?
Catering dietetyczny jest hasłem coraz bardziej rozpoznawalnym. Rozumiemy dokładnie ideę odgórnego planu żywieniowego. Posiłki dostosowane do potrzeb, mają wpłynąć na […]
Polecamy