Jak upominek świąteczny można przygotować dla miłośnika czekolady?

Miłośnicy czekolady lubią nie tylko ją jeść, ale również otaczać się przedmiotami, które ją przypominają. Warto więc wybrać taki prezent, który związany będzie z tymi słodkimi przysmakami. Przedstawiamy nasze propozycje na świąteczne prezenty.

Słodkie upominki

Każdego wielbiciela czekolady z pewnością ucieszy ulubiony smakołyk w każdej ilości i postaci. Jeżeli dodatkowo, nasza obdarowywana osoba jest fanem nowoczesnych technologii, z pewnością ucieszy się z czekoladowego smartfona i czekoladowej myszki komputerowej. Wielbiciel gier komputerowych będzie szczęśliwy, gdy otrzyma w prezencie czekolady pad.

Ciekawym pomysłem mogą być silikonowe formy do wyrobu czekoladowych smakołyków. Roztopioną czekoladę należy umieścić w foremkach, poczekać aż zastygnie i własnoręcznie wykonany smakołyk już jest gotowy. W sklepach znajdziemy również foremki, które nadają ciastu kształt tabliczki czekolady. Innym pomysłem mogą być świąteczne praliny, bombonierki lub figurki wykonane z czekolady. Mogą one służyć jako pyszny deser oraz ozdoba pomieszczenia. Wybór jest naprawdę duży, w ofercie niektórych sklepów znajdziemy: samochody, pingwinki, ptaszki, koty, diabełki, aniołki oraz wiele innych.

Prawdziwy miłośnik czekolady z pewnością ucieszy się z zestawu kosmetyków w ulubionym czekoladowym zapachu. Zestawy składające się z balsamu, kremu do rąk, żelu pod prysznic i peelingu są praktycznym, a zarazem słodkim prezentem, który z pewnością się przyda każdemu. Znaleźć możemy różne kompozycje zapachowe np. biała czekolada, czekolada z pomarańczą, czekolada z maliną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 + szesnaście =