Jakie etui na tablet warto kupić?

Technika i motoryzacja
punktzaczepienia
Jakie etui na tablet warto kupić?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dobór odpowiedniego etui z bogatej oferty producentów nie jest prosty. Obecnie na rynku dostępne są niezliczone akcesoria do tabletów. Dobrze dostosowany pokrowiec stanowi skuteczne zabezpieczenie przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi i przedłuża długość użytkowania sprzętu. Podczas wyboru etui pod uwagę należy wziąć nie tylko aspekty estetyczne, ale również sposób użytkowania tabletu. Warto więc poświęcić chwilę na dokonanie przemyślanego zakupu.

Typy pokrowców

Dwa główne typy etui to model wsuwany, w formie nakładki oraz książeczkowy, składany na pół. Ponadto, wiele pokrowców posiada dodatkowe funkcje, np. w postaci klawiatury lub stojaka. Takie elementy mogą okazać się szczególnie przydatne dla osób, które pracują podczas podróży lub po prostu często używają tabletu do pisania. Obecność podpórki umożliwia wygodne oglądanie filmów i zdjęć, np. w samolocie lub leżąc wygodnie w łóżku. Dla podróżujących szczególnie atrakcyjne są modele etui o podwyższonej wytrzymałości, wykonane z trwałych materiałów, odporne na zabrudzenia i zawilgocenia.

Najciekawsze modele

Na szczególną uwagę zasługują z pewnością etui na tablety Lenovo. Dostępne w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych, reprezentują połączenie wysokiej funkcjonalności oraz kreatywnego wzornictwa. Klapy w modelach składanych mogą pełnić również rolę wygodnej podstawki. Dzięki przemyślanej strukturze ładowanie i podłączanie słuchawek nie wymaga wyjmowania tabletu. Dodatkowo, wbudowana funkcja Sleep/Wake up pozwala na automatyczne wzbudzanie i usypiane tabletu poprzez otwieranie lub zamykanie etui.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak dbać o bezpieczeństwo pracowników produkcji?
Jak dbać o bezpieczeństwo pracowników produkcji?
Jako pracodawca masz obowiązek zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom. Obejmuje to zapewnienie im odpowiedniego sprzętu do wykonywania pracy oraz przeszkolenie ich […]
Polecamy