Jakie wyposażenie powinno się znajdować w salonie jubilerskim?

Finanse i rynek
punktzaczepienia
Jakie wyposażenie powinno się znajdować w salonie jubilerskim?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Salon jubilerski to lokal handlowy oferujący swoim klientom różnorodną biżuterię. Najczęściej są to pierścionki, kolczyki, łańcuszki, bransoletki, a nawet zegarki. Aranżując tego rodzaju przestrzeń, trzeba przede wszystkim zadbać o wysoką funkcjonalność oraz elegancję. W pierwszej kolejności przydadzą się tutaj meble wykonane ze szlachetnych materiałów, takich jak choćby stal nierdzewna, naturalne drewno, grube szkło dekoracyjne czy laminaty HPL. 

Pamiętajmy o specjalnych ekspozytorach

W każdym salonie jubilerskim niezbędne okazują się przeszklone gabloty pozwalające na bezpieczne przechowywanie i jednocześnie atrakcyjne eksponowanie poszczególnych towarów. Powinny być ustawione zarówno przy ścianach, jak i na samym środku lokalu. Pożądanym udogodnieniem w tych konstrukcjach jest z pewnością energooszczędne oświetlenie LED, ewentualnie halogenowe. Poza tym w omawianym salonie nie może zabraknąć autonomicznych ekspozytorów w postaci popiersi (na łańcuszki), tacek z przegródkami (na pierścionki), kasetek czy sztucznych dłoni. Nabędziemy je bez problemu w profesjonalnym sklepie best-line.com.pl. Pozostałe wymagane elementy wyposażenia to: kasa fiskalna, walcarka jubilerska, laser spawalniczy, brzeszczot włosowy i precyzyjna waga elektroniczna z tolerancją do 0,001g.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Kiedy warto zdecydować się na perukę?
Kiedy warto zdecydować się na perukę?
W dobie obecnej peruki coraz bardziej zyskują na popularności. Wszystko to jest spowodowane tym, że produkty tego typu cieszą się […]
Polecamy