Na co zwrócić uwagę wybierając gadżety dla swoich klientów

Finanse i rynek
punktzaczepienia
Na co zwrócić uwagę wybierając gadżety dla swoich klientów
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Drobne upominki, jakie podarowuje się klientom, są niezwykle ważne z perspektywy promocji firmy. Z jednej strony budzą miłe skojarzenia z Twoim biznesem, z drugiej zaś – dzięki widocznemu logo – same w sobie są reklamą dla innych osób, które je widzą. Jak więc sprawić, żeby jak najlepiej spełniały swoją funkcję?

Gadżety nie mogą być kosztowne

Decydując się na obdarowywanie klientów upominkami, należy przygotować ich odpowiednią ilość. Nie mogą więc być zbyt kosztowne – celem nie jest tu bowiem nadwyrężenie budżetu firmy. Poza tym, klient, przyjmując zbyt cenny prezent, może czuć się dość skrępowany, co wpłynie negatywnie na jego samopoczucie. Warto też pomyśleć o tym, w jaki sposób logo i nazwa firmy mają zostać umieszczone na danym gadżecie. Powinny być oczywiście jak najbardziej widoczne, lecz też nie mogą zajmować całej jego powierzchni. Estetyczny wygląd sprawi, że dany gadżet będzie używany częściej, a jest to ważne dla zapamiętania nazwy firmy.

Przydatne i funkcjonalne, czyli jakie?

Upominki dla klientów powinny być przydatne w codziennym funkcjonowaniu. W końcu, chodzi o to, żeby klient korzystał z nich z jak największą częstotliwością. Nie bez powodu, jednymi z najchętniej wybieranymi gadżetami reklamowymi, są zwykłe długopisy i breloki. Dobrym pomysłem są też ekologiczne torby materiałowe (idealne na zakupy) i parasole. Świetnie sprawdzają się również kubki na napoje, a szczególnie te termiczne, które można zabierać ze sobą w podróż samochodem. Takie ciekawe gadżety można znaleźć tutaj https://zasadamedia.pl/18831//upominki. Na pewno podniosą rozpoznawalność firmy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Kto może uprawiać windsurfing?
Kto może uprawiać windsurfing?
Sporty wodne od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Coraz więcej osób decyduje się spróbować tego rodzaju aktywności. Każdy, kto […]
Polecamy