Wesele w stylu rustykalnym

Styl życia
punktzaczepienia
Wesele w stylu rustykalnym
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jesteś romantyczką albo interesują cię klimaty związane z powrotem do natury? Stawiasz na ekologię i lubisz prostotę? Wesele w stylu rustykalnym jest właśnie dla ciebie! Zobacz, jak to wygląda.

Rozważna i romantyczna

Wesele w stylu rustykalnym odbywa się najczęściej w sali stylizowanej na wiejską chatę, ale może też być na łonie natury. Króluje tu drewno. Zamiast okrągłych stołów są podłużne. Zamiast bukietów róż, na stołach stoją szklane dzbanuszki z polnymi kwiatami. Sesje zdjęciowe mają miejsce na polach, w lasach, w otoczeniu natury. Nierzadko zdarza się, że pojawi się na nich jakieś zwierzę. Ale to, co interesuje przyszłą panią młodą najbardziej, to sukienki. Jakie więc wygląda suknia w stylu rustykalnym?

Świtezianką być

Sukienki zazwyczaj są długie i koronkowe. Nawiązują do romantycznych tradycji rodem z XIX wieku. Często mają długie rękawy. Zazwyczaj są bardzo proste i dziewczęce, ale zdarzają się i bardziej strojne. Przykładem może tu być sukienka ślubna z baskinką. Polecana jest szczególnie paniom o wąskich biodrach. Pięknie modeluje sylwetkę i nadaje jej odpowiednich proporcji. A zamiast welonu, postaw na wianek. Może być z polnych kwiatów albo z romantycznych róż.

Wybierając wesele w stylu rustykalnym możemy pokazać gościom naszą romantyczną naturę. Sukienka ślubna z baskinką nada naszemu strojowi bardziej dworskiego charakteru. Suknia ślubna w stylu rustykalnym będzie pięknie wyglądać na zdjęciach w otoczeniu natury. Nie bójmy się więc tego stylu i pozwólmy sobie na prostotę i naturalizm.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Na jakie cechy zwrócić uwagę, wybierając środki chemiczne do prania?
Na jakie cechy zwrócić uwagę, wybierając środki chemiczne do prania?
Wybór odpowiednich środków chemicznych do prania wcale nie jest łatwym zadaniem. Ogromna ilość tego rodzaju produktów, jakie znaleźć można w […]
Polecamy