Wesele w stylu rustykalnym

Jesteś romantyczką albo interesują cię klimaty związane z powrotem do natury? Stawiasz na ekologię i lubisz prostotę? Wesele w stylu rustykalnym jest właśnie dla ciebie! Zobacz, jak to wygląda.

Rozważna i romantyczna

Wesele w stylu rustykalnym odbywa się najczęściej w sali stylizowanej na wiejską chatę, ale może też być na łonie natury. Króluje tu drewno. Zamiast okrągłych stołów są podłużne. Zamiast bukietów róż, na stołach stoją szklane dzbanuszki z polnymi kwiatami. Sesje zdjęciowe mają miejsce na polach, w lasach, w otoczeniu natury. Nierzadko zdarza się, że pojawi się na nich jakieś zwierzę. Ale to, co interesuje przyszłą panią młodą najbardziej, to sukienki. Jakie więc wygląda suknia w stylu rustykalnym?

Świtezianką być

Sukienki zazwyczaj są długie i koronkowe. Nawiązują do romantycznych tradycji rodem z XIX wieku. Często mają długie rękawy. Zazwyczaj są bardzo proste i dziewczęce, ale zdarzają się i bardziej strojne. Przykładem może tu być sukienka ślubna z baskinką. Polecana jest szczególnie paniom o wąskich biodrach. Pięknie modeluje sylwetkę i nadaje jej odpowiednich proporcji. A zamiast welonu, postaw na wianek. Może być z polnych kwiatów albo z romantycznych róż.

Wybierając wesele w stylu rustykalnym możemy pokazać gościom naszą romantyczną naturę. Sukienka ślubna z baskinką nada naszemu strojowi bardziej dworskiego charakteru. Suknia ślubna w stylu rustykalnym będzie pięknie wyglądać na zdjęciach w otoczeniu natury. Nie bójmy się więc tego stylu i pozwólmy sobie na prostotę i naturalizm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 − jeden =