Co zamontować na oknach, aby ograniczało promienie słoneczne w domu?

Dom
punktzaczepienia
Co zamontować na oknach, aby ograniczało promienie słoneczne w domu?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Światło słoneczne jest błogosławieństwem dla naszych domów i biur. Przynosi świeże powietrze, rozjaśnia nasze pomieszczenia i sprawia, że czujemy się dobrze. Ale może być również szkodliwe, jeśli zbyt dużo go dostanie się do domu lub biura.

Światło słoneczne zawiera promienie ultrafioletowe (UV), które mogą prowadzić do uszkodzenia skóry i złośliwego raka skóry. Może również uszkodzić meble, dywany i inne przedmioty znajdujące się w Twoim domu.

Co więc można zrobić? Musisz zainstalować zabiegi okienne, aby zmniejszyć ilość światła słonecznego, które wchodzi do domu. Najlepszym rodzajem zabiegów okiennych do tego celu są żaluzje, zasłony i żaluzje.

Żaluzje

Są one wykonane z listew, które są przymocowane na górze i na dole ramy. Przychodzą w różnych rozmiarach i stylach, takich jak żaluzje poziome, żaluzje pionowe lub nawet żaluzje rzymskie, które mają plisy po obu stronach, pozwalając na światło z każdej strony okna.

Zasłony 

Zasłony są pokrycia tkaninowe zawieszone na ramach okiennych z góry na dół lub z boku na bok w zależności od ich rodzaju, takich jak plisowane karnisze lub płaskie karnisze z pierścieniami na górze, które trzymają je w miejscu, zaczepiając je o pręt trzymany przez wsporniki po obu stronach każdego z nich.

Jeśli szukasz odpowiedniego rozwiązania, to rolety Katowice, jest miastem, w którym znajdziesz produkty i specjalistów w tej dziedzinie.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Mechanizmy korbowe do roweru
Mechanizmy korbowe do roweru
Wiosna to idealny czas, żeby pomyśleć nad uprawianiem sportu, takim jak na przykład jazda na rowerze, która od wielu lat […]
Polecamy