Co zamontować na oknach, aby ograniczało promienie słoneczne w domu?

Dom
punktzaczepienia
Co zamontować na oknach, aby ograniczało promienie słoneczne w domu?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Światło słoneczne jest błogosławieństwem dla naszych domów i biur. Przynosi świeże powietrze, rozjaśnia nasze pomieszczenia i sprawia, że czujemy się dobrze. Ale może być również szkodliwe, jeśli zbyt dużo go dostanie się do domu lub biura.

Światło słoneczne zawiera promienie ultrafioletowe (UV), które mogą prowadzić do uszkodzenia skóry i złośliwego raka skóry. Może również uszkodzić meble, dywany i inne przedmioty znajdujące się w Twoim domu.

Co więc można zrobić? Musisz zainstalować zabiegi okienne, aby zmniejszyć ilość światła słonecznego, które wchodzi do domu. Najlepszym rodzajem zabiegów okiennych do tego celu są żaluzje, zasłony i żaluzje.

Żaluzje

Są one wykonane z listew, które są przymocowane na górze i na dole ramy. Przychodzą w różnych rozmiarach i stylach, takich jak żaluzje poziome, żaluzje pionowe lub nawet żaluzje rzymskie, które mają plisy po obu stronach, pozwalając na światło z każdej strony okna.

Zasłony 

Zasłony są pokrycia tkaninowe zawieszone na ramach okiennych z góry na dół lub z boku na bok w zależności od ich rodzaju, takich jak plisowane karnisze lub płaskie karnisze z pierścieniami na górze, które trzymają je w miejscu, zaczepiając je o pręt trzymany przez wsporniki po obu stronach każdego z nich.

Jeśli szukasz odpowiedniego rozwiązania, to rolety Katowice, jest miastem, w którym znajdziesz produkty i specjalistów w tej dziedzinie.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Remont mieszkania krok po kroku – jak nie zwariować?
Remont mieszkania krok po kroku – jak nie zwariować?
Zakup mieszkania z tak zwanej „drugiej ręki” najczęściej wiąże się z faktem przeprowadzenia w nim mniejszego lub większego remontu. Jeżeli […]
Polecamy