Czy warto wybrać DJ na wesele?

Styl życia
punktzaczepienia
Czy warto wybrać DJ na wesele?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiele par zastanawia się, czy dobrym pomysłem będzie wybór DJ-a na wesele, zamiast zespołu muzycznego. Ostatnimi czasy bardzo duża ilość osób, wybiera właśnie taką oprawę muzyczną, jednak czy warto wybrać odtwarzaną muzykę zamiast tej na żywo?

Po pierwsze, musimy pamiętać, że nie wszystkie osoby, jakie zajmują się miksowaniem, dobieraniem i odtwarzaniem muzyki są profesjonalistami. Jeśli chcemy, aby na naszym weselu goście świetnie się bawili, musimy wynająć DJ-a z odpowiednimi umiejętnościami. Unikajmy amatorów, którzy odtwarzają muzykę z laptopa i nie wiedzą jak naprawdę zrobić idealną oprawę muzyczną, która stworzy dobry klimat na weselu.

Czy warto i jakiego DJ-a wybrać na wesele?

Po pierwsze powinien odpracować na wysokiej klasy sprzęcie. Powinien posiadać także zapasowy sprzęt, na wypadek, gdyby jakieś urządzenia nagle zawiodły. Nie liczy się tutaj konkretna marka sprzętu, lecz sam fakt, czym DJ chce nagłośnić wesele. Nie powinien to być sam laptop, wzmacniacz i głośnik, gdyż taki sprzęt na pewno nie wystarczy. Jeśli zastanawiamy się nad wynajęciem DJ, zwróćmy uwagę czy posiada on takie sprzęty jak mikrofon wokalny, cd-player, mocne głośniki, oświetlenie, wytwornicę dymu, projektor multimedialny, ekran. Jeśli posiada on bardzo dużą ilość sprzętu, może to oznaczać, iż właśnie tym zajmuje się zawodowo i jest w pełni profesjonalnym DJ-em.

Warto zdecydować się na DJ-a, jednak powinien on nie tylko odtwarzać muzykę, lecz wiedzieć i pomóc parze jak zorganizować poszczególne zabawy, kiedy powinien wjechać tort i jaką muzykę do kolejnych elementów wesela wybrać. Powinien on również posiadać własny repertuar, którym dysponuje i przedstawić go młodej parze.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Nadstawki paletowe – jakie jest ich zastosowanie w przemyśle?
Nadstawki paletowe – jakie jest ich zastosowanie w przemyśle?
Nadstawek paletowych używa się, gdy trzeba ułożyć elementy na palecie. Dodatkowo można użyć nadstawek paletowych, aby zabezpieczyć produkt przed przemieszczaniem […]
Polecamy