Dlaczego warto stosować ekogroszek na opał?

Bez kategorii
punktzaczepienia
Dlaczego warto stosować ekogroszek na opał?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Węgiel eko-groszek jest dobrą, czystą alternatywą dla innych paliw. jest wytwarzany z odpadów naturalnych, co oznacza, że do atmosfery przedostaje się niewiele emisji. jest również łatwy w użyciu – wystarczy zastąpić dotychczasowe paliwo brykietem z węgla groszkowego i gotowe.

Co warto wiedzieć?

Węgiel eko-groszek spala się czyściej niż drewno, co zmniejsza emisję szkodliwych substancji. Wykonany z wysuszonych odpadów grochu, jest w 100% odnawialny i nadaje się do kompostowania w ciągu zaledwie 18 miesięcy, jeśli kompostujesz w domu. Węgiel z ekogroszku jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnego węgla, drewna opałowego i brykietów z węgla drzewnego, które zanieczyszczają nasze powietrze i przyczyniają się do zmian klimatycznych. Te brykiety z węgla z ekogroszku można wykorzystać do ogrzewania pomieszczenia lub przestrzeni. Są one wykonane ze sprasowanych łupin grochu i udowodniono, że stanowią czyste źródło paliwa, które spala się bez zanieczyszczeń. Węgiel eko-groszek może być stosowany zamiast węgla drzewnego i pali się znacznie dłużej. Podczas spalania uwalnia mniej gazów cieplarnianych niż zwykłe paliwa kopalne. Jest to czyste źródło energii, które wytwarza mniej popiołu i wywiera mniejszy wpływ na środowisko. Można go używać do opalania wszystkich rodzajów pieców, trzonów kuchennych i kuchenek. Ekogroszek Brzeziny jest miastem gdzie można dokonać jego zakupu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Outsourcing kadr i płac – w jaki sposób wpływa na finanse firmy?
Outsourcing kadr i płac – w jaki sposób wpływa na finanse firmy?
Outsourcing kadr i płac to rozwiązanie, które może być korzystne dla wielu firm, ale nie jest ono konieczne dla każdej […]
Polecamy