Jak tanio dojechać na lotnisko?

Technika i motoryzacja
punktzaczepienia
Jak tanio dojechać na lotnisko?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli zamierzasz w najbliższym czasie podróżować samolotem, z pewnością musisz dopiąć na ostatni guzik wiele spraw związanych z przygotowaniami. Na przykład – jeśli mieszkasz daleko od lotniska – konieczne będzie zorganizowanie sobie transportu na lotnisko i z powrotem. Jest to dosyć problematyczna kwestia, niemniej jednak istnieje kilka sposobów na jej rozwiązanie.

Możesz zapytać: Jeśli mam własny samochód, dlaczego by go nie użyć? Jest to jakieś rozwiązanie, jednak pamiętaj, że podczas Twojej nieobecności samochód będzie musiał na Ciebie czekać. Wszystkie parkingi wokół lotnisk z reguły są płatne, więc zazwyczaj takie rozwiązanie się nie opłaca.

Co począć wobec tych faktów? Praktyka pokazuje, że warto wynająć samochód z wypożyczalni aut. Jakie są zalety takiego rozwiązania? Osoba za to odpowiedzialna przywozi samochód w umówione wcześniej miejsce, a potem odbiera go tam, gdzie Ty zakończysz podróż. Nie musisz martwić się więc tym, co poczniesz z autem podczas Twojej nieobecności. Oczywiście ceny wynajmu z reguły nie są zbyt niskie, niemniej jednak wygoda jaką zapewnia to rozwiązanie przyćmiewa wszelkie niedogodności związane z kosztami. Jeśli znajdziesz dobrą okazję, to być może nawet uda Ci się wypożyczyć auto za 60-80 zł za dzień. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że prawie każda wypożyczalnia samochodów nalicza opłaty za doby, a nie godziny. W związku z tym, jeśli decydujesz się na wynajem auta nawet na kilka godzin, prawdopodobnie będziesz musiał zapłacić za całą dobę użytkowania.
Warto także rozeznać się z ofertą busów oraz autokarów, które odjeżdżają z Twojej okolicy. Wiele z nich ma przystanki w okolicy lotnisk, co umożliwia podróżnym szybkie dotarcie do swoich terminali.

Zorganizowanie sobie odpowiedniego transportu na lotnisko nie należy do łatwych zadań. Niemniej jednak z pewnością uda Ci się znaleźć środek transportu w pełni spełniający Twoje oczekiwania. Przejrzyj oferty umieszczane w Internecie, których jest na pewno sporo. Szukaj ich wpisując w wyszukiwarkę frazy typu: “Wypożyczalnia samochodów Kraków lotnisko”; “Busy na lotnisko”; itd. Na pewno znajdziesz ofertę, która Cię usatysfakcjonuje. Życzymy powodzenia!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak znaleźć księgę wieczystą po adresie?
Jak znaleźć księgę wieczystą po adresie?
Wyszukiwanie polega na znalezieniu numeru księgi wieczystej po uprzednim wpisaniu adresu. Można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszym z nich […]
Polecamy