Jak ubierać się podczas pracy zdalnej?

Obecnie wielu ludzi jest zmuszonych do pracy zdalnej ze względu na Covid-19. Jednym ta sytuacja odpowiada, inni natomiast nie mogą się odnaleźć zawodowo w domowych pieleszach. Aby sobie odrobinę pomóc w codziennych obowiązkach, postarajmy się ustalić dobry plan działania.

Każdego ranka powinniśmy zaczynać pracę o tej samej godzinie, dlatego zaraz po obudzeniu weźmy szybki prysznic, zjedzmy śniadanie i ubierzmy wygodny, aczkolwiek ładny strój. To zdecydowanie poprawi nasze nastawienie. Spędzanie całego dnia w piżamie lub szlafroku bardzo negatywnie wpłynie na naszą efektywność i sprawi, że chętniej położymy się w łóżku, niż poświęcimy kilka chwil na działalność zarobkową.

Stylizacja w stylu home office

Jako, iż prawdopodobnie nie planujemy opuszczania mieszkania lub domu, możemy pozwolić sobie na odrobinę swobody. Nie przesadzajmy jednak ze zbyt luźną stylizacją. Dresy, porozciągane t-shirty i obszerne bluzy pozostawmy na popołudniowy relaks. W czasie długich godzin spędzonych przy biurku sprawdzą się klasyczne dżinsy oraz koszule flanelowe, które kupimy np. na stronie: https://sklep.zbkaro.pl/12-koszule-meskie-flanelowe. Ta odrobinę udomowiona wersja stroju biurowego w niczym nie przypomina niechlujnych okryć kojarzonych ze stylem drwali. Flanela dobrej jakości jest wygodna i prezentuje się bardzo estetycznie, natomiast wzór tkaniny możemy dobrać do własnych preferencji. Niewątpliwą zaletą tego materiału jest komfort cieplny, który szczególnie każdy ceni sobie w okresie jesiennym. Tak ubrani nie będziemy mieć problemu, by zaprezentować się współpracownikom na wideokonferencji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewięć + 17 =