Jak ubierać się podczas pracy zdalnej?

Styl życia
punktzaczepienia
Jak ubierać się podczas pracy zdalnej?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Obecnie wielu ludzi jest zmuszonych do pracy zdalnej ze względu na Covid-19. Jednym ta sytuacja odpowiada, inni natomiast nie mogą się odnaleźć zawodowo w domowych pieleszach. Aby sobie odrobinę pomóc w codziennych obowiązkach, postarajmy się ustalić dobry plan działania.

Każdego ranka powinniśmy zaczynać pracę o tej samej godzinie, dlatego zaraz po obudzeniu weźmy szybki prysznic, zjedzmy śniadanie i ubierzmy wygodny, aczkolwiek ładny strój. To zdecydowanie poprawi nasze nastawienie. Spędzanie całego dnia w piżamie lub szlafroku bardzo negatywnie wpłynie na naszą efektywność i sprawi, że chętniej położymy się w łóżku, niż poświęcimy kilka chwil na działalność zarobkową.

Stylizacja w stylu home office

Jako, iż prawdopodobnie nie planujemy opuszczania mieszkania lub domu, możemy pozwolić sobie na odrobinę swobody. Nie przesadzajmy jednak ze zbyt luźną stylizacją. Dresy, porozciągane t-shirty i obszerne bluzy pozostawmy na popołudniowy relaks. W czasie długich godzin spędzonych przy biurku sprawdzą się klasyczne dżinsy oraz koszule flanelowe, które kupimy np. na stronie: https://sklep.zbkaro.pl/12-koszule-meskie-flanelowe. Ta odrobinę udomowiona wersja stroju biurowego w niczym nie przypomina niechlujnych okryć kojarzonych ze stylem drwali. Flanela dobrej jakości jest wygodna i prezentuje się bardzo estetycznie, natomiast wzór tkaniny możemy dobrać do własnych preferencji. Niewątpliwą zaletą tego materiału jest komfort cieplny, który szczególnie każdy ceni sobie w okresie jesiennym. Tak ubrani nie będziemy mieć problemu, by zaprezentować się współpracownikom na wideokonferencji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak dobierać buty do chodzenia na co dzień?
Jak dobierać buty do chodzenia na co dzień?
Buty stanowią istotną część każdej garderoby. Oprócz swojej wartości wizualnej, powinny również być wygodne oraz zdrowe dla stopy. Nie mogą […]
Polecamy