Jaki kurs trzeba odbyć, aby otrzymać uprawnienia sternika motorowodnego

Pływanie motorówką to czynność, która sprawia wiele przyjemności. Działania te mogą również pomóc w wykonywaniu wielu zawodów prowadzonych na wodzie. Jednak czy każdy może wsiąść za stery łodzi motorowej? Jakie należy posiadać uprawnienie do kierowania motorówką? Jakie należy odbyć w tym kierunku kursy?

Kursy uprawniające do pływania motorówką

Aby móc poruszać się łodzią z napędem motorowym, należy przejść odpowiednie kursy, jak również uzyskać certyfikat uprawniający do sterowania tego rodzaju maszyną. Patent ten wydawany jest po pozytywnym zaliczeniu egzaminu z części teoretycznej, jak i praktycznej. Gdzie odbyć tego rodzaju szkolenie?
Szkolenia z zakresu sternika motorowodnego prowadzone są przez szkoły żeglarstwa, a jedną z nich jest https://saily.pl. Upoważniają do podjęcia wyzwania, jakim jest nauka, pozyskiwanie i doskonalenie wiadomości i umiejętności żeglarskich. Kursy te prowadzone są w trybie weekendowym lub popołudniowym. Podjęte szkolenia dotyczą uprawnień wykorzystywanych na wodach śródlądowych oraz morskich. Pozytywne przebrnięcie przez szkolenie, jak również zaliczenie egzaminu uwieńczone jest wręczeniem odpowiedniego certyfikatu sternika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 + 1 =