Jakie rodzaje odkurzaczy możemy znaleźć na rynku?

Styl życia
punktzaczepienia
Jakie rodzaje odkurzaczy możemy znaleźć na rynku?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na rynku istnieje wiele rodzajów odkurzaczy. Niektóre z nich nadają się do konkretnych zadań, a inne mogą być wykorzystywane do szerokiego zakresu prac porządkowych. Oto kilka najpopularniejszych typów:

Odkurzacze bezprzewodowe

Jak sama nazwa wskazuje, nie używają one żadnego rodzaju kabla do zasilania silnika, który je napędza. Zamiast tego wykorzystują baterie lub akumulatory, które dostarczają energię elektryczną do silnika. Dzięki temu są idealne do sprzątania w trudno dostępnych miejscach, gdzie nie ma pobliskiego gniazdka lub jeśli chcesz posprzątać po swoim psie bez konieczności noszenia ze sobą wszędzie przedłużacza.

Odkurzacze pionowe

Wyglądają one jak standardowe odkurzacze pionowe, ale są zaprojektowane tak, że mogą być łatwo przenoszone przez jedną osobę, a nie muszą być ciągnięte przez dwie osoby, jak zwykłe modele pionowe. Są świetne do szybkiego i skutecznego sprzątania dużych, otwartych przestrzeni.

Odkurzacze do basenów

Odkurzacze basenowe przeznaczone są do czyszczenia wody. Odkurzacze te mogą być używane do zasysania liści, brudu i zanieczyszczeń z dna basenów, a nawet basenów naziemnych. Wiele modeli jest wyposażonych w dodatkowe akcesoria, dzięki czemu można ich używać także do odkurzania pokrywy basenu. Dostępne są również opcje automatyczne, które możemy nabyć choćby ze strony https://zodiacpolska.pl/products/automatyczny-odkurzacz-basenowy/.

Odkurzacze kanistrowe

Odkurzacze kanistrowe są dostępne od dłuższego czasu, ale ostatnio stały się ponownie popularne, ponieważ są tak wszechstronne i przydatne do czyszczenia prawie każdego rodzaju powierzchni podłogowej (w tym dywanów). Znajdziesz również, że większość odkurzaczy kanister pochodzi z przystawkami, które pozwalają na czyszczenie innych obszarów, takich jak schody lub tapicerki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak nie nadwyrężyć kręgosłupa podczas długiego siedzenia przy biurku?
Jak nie nadwyrężyć kręgosłupa podczas długiego siedzenia przy biurku?
Obecnie, coraz większa grupa osób wykonuje swoją pracę zawodową nie opuszczając własnych przestrzeni mieszkalnych. Praca przy biurku, przed ekranem monitora […]
Polecamy