Podziękowania dla gości – pomysły i inspiracje

Styl życia
punktzaczepienia
Podziękowania dla gości – pomysły i inspiracje
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiele par jeszcze na długo przed dniem swojego ślubu postanawia, że w uroczysty sposób wyrazi gościom wdzięczność i podziękuje za przybycie. Dawanie upominków uczestnikom imprezy to oczywiście nie obowiązek, ale jak najbardziej jest mile widziane i świadczy o docenieniu ich obecności. Co mogłoby sprawdzić się w roli takiego prezentu? Wiele cennych inspiracji można znaleźć na przykład tutaj: https://amelia-wedding.pl/podziekowania-dla-gosci/. Większość par decyduje się na jakieś słodkości, na przykład krówki, cukierki, czekoladki, czy małe słoiczki z miodem. Tego typu prezenty na pewno skradną serca gości weselnych! Nie są kosztowne, lecz w piękny sposób dowodzą wdzięczności za to, że bliscy chcieli wziąć udział w tej ważnej imprezie.

Kreatywne i niebanalne upominki weselne

Jeśli chcemy zaskoczyć swoich gości i podarować im coś, co zostanie z nimi na dłużej, możemy zdecydować się na zapachowe świeczki w ładnych opakowaniach. Taki upominek goście chętnie zabiorą do domu, a za każdym razem, gdy na niego spojrzą, będą przypominali sobie wspólnie spędzone, miłe chwile. Niebanalnym pomysłem na prezent dla gości weselnych jest też mała torebeczka z nasionami. Taki dar ma znaczenie symboliczne. Miłość, podobnie jak nasionka, trzeba podlewać, by się rozwijała. Goście bez wątpienia docenią ten piękny przekaz! Jeśli ślub odbywa się w sezonie wiosenno – letnim, dobrym pomysłem będzie też podarowanie gościom papierowych wiatraczków z personalizacją. Z tego praktycznego gadżetu zapewne zechcą skorzystać jeszcze w czasie imprezy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Wakacyjny wyjazd do ciepłych krajów – w jakie ubrania należy się zaopatrzyć?
Wakacyjny wyjazd do ciepłych krajów – w jakie ubrania należy się zaopatrzyć?
Wyjazd na wakacje do egzotycznego kraju wymaga odpowiedniego przygotowania, a przede wszystkim zapakowania do walizki wszystkich niezbędnych rzeczy. Warto zadbać […]
Polecamy