W jakim zakresie można stuningować swój pojazd?

Technika i motoryzacja
punktzaczepienia
W jakim zakresie można stuningować swój pojazd?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Stylowe auta z mocnymi silnikami, przyciemnianymi szybami, sportowymi spoilerami oraz szerokimi oponami o niskich profilach to marzenie wielu fanów motoryzacji. Niektórzy z nich podejmują wyzwanie stuningowania swojego samochodu na własną rękę. Warto jednak pamiętać, że prawo nie pozwala na całkowitą dowolność w tym zakresie. Każdy element pojazdu poruszającego się po drogach powinien być zgodny z wytycznymi kodeksu. Dlatego, zanim nakleimy ciemna folie na szyby lub podkleimy progi świecącymi paskami LED, dobrze sprawdźmy, czy nie zostaniemy ukarani mandatem za takie akcesoria.

Jak stuningować auto i jednocześnie trzymać się przepisów

Regulacje prawne dotyczące zmian w bryle pojazdu, jak również ingerencji w układ jezdny lub napędowy są skonstruowane tak, by gwarantować bezpieczeństwo oraz komfort wszystkim użytkownikom przestrzeni publicznej. Niedopuszczalne są silniki ryczące niczym bolidy formuły 1 i elementy ograniczające widoczność na drodze. Aby mieć pewność, że nasz pojazd zostanie podrasowany zgodnie z przepisami, najlepiej zwrócić się do specjalistów, których znajdziemy na poszczególnej witrynie internetowej https://lowride.pl/. Możemy kupić tu akcesoria doskonałej jakości, które znacząco poprawią wygląd naszego dwuśladu, a korzystając z doświadczenia profesjonalnego serwisu, nie narazimy się na przykre konsekwencje w postaci mandatu i zabrania dowodu rejestracyjnego. Pasja do pięknych aut, która stała się dla tych ludzi pracą, pozwala na osiąganie spektakularnych efektów przemian zwykłych samochodów w prawdziwe perełki motoryzacyjne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Peeling do skóry – jak często należy go robić?
Peeling do skóry – jak często należy go robić?
Właściwa pielęgnacja oraz regularne zabiegi złuszczające i nawilżające to dobry sposób na zachowanie świeżej, zdrowej i promiennej skóry. Nie można […]
Polecamy