Wybór etui na telefon xiaomi

Każdy smartfon, którego używamy regularnie i intensywnie, zużywa się. Przede wszystkim zużyciu ulega obudowa, która ściera się i powstają na niej rysy, odpryski i tym podobne uszkodzenia. Często wyjmowany z kieszeni telefon może nam przypadkowo upaść, co często powoduje różnego rodzaju zniszczenia. Najczęściej dochodzi do rozbicia się szybki ekranu, a gdy cały telefon jest ze szkła, do uszkodzenia mogą być znacznie poważniejsze.

Jak ochronić telefon?

Aby smartfon posłużył nam jak najdłużej powinniśmy wybrać odpowiednie dla niego etui. Może ono przyjąć formę gumowej nakładki, która oddzieli obudowę od naszych dłoni, oraz w razie upadku zamortyzuje uderzenie o podłoże. Na rynku znajdziemy też ciekawe etui na telefon Xiaomi, które ma tradycyjną „otwieraną” formę, jednak ma również wycięcie umożliwiające podgląd części wyświetlacza. Po włożeniu telefonu do wnętrza, aktywowana zostaje funkcja podglądu, która w wycięciu ściany przedniej etui wyświetla nam aktualną godzinę i powiadomienia. Jest to bardzo przydatna opcja, którą stosowali już wcześniej także inni producenci smartfonów.

Etui na telefon możemy kupić w różnych miejscach, najszybciej zrobić to na stoiskach z telefonami w dowolnej galerii handlowej. Możemy także zrobić to przez Internet, na takich stronach jak między innymi https://zaprojektujetui.pl/. Zwykle w sieci jest nieco taniej i mamy większy wybór, jednak jeżeli etui jest nam potrzebne natychmiast, to zdecydowanie lepiej pójść do sklepu stacjonarnego. Jeżeli mamy drogi smartfon lepiej w etui wyposażyć się jeszcze przed jego zakupem, aby od pierwszego dnia użytkowania zapewnić mu odpowiednią ochronę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pięć × 1 =