Zabezpieczamy naszego Huaweia przed wakacyjnym wyjazdem

Wyjeżdżając na wakacje musimy dobrze zabezpieczyć naszego Huaweia, by wrócił on razem z nami do domu w idealnym stanie. Ochronne gadżety to między innymi futerały, szkła hartowane, czy etui. Dzielą się one na plastikowe, (które są najmniej trwałe), aluminiowe, a nawet pancerne. Nie trudno się domyślić, że najlepszą ochronę zapewnią te ostatnie.

Zacząć powinniśmy jednak od zakupienia uchwytu samochodowego. Przyda się on w trasie, zwłaszcza wtedy, gdy zamierzamy korzystać z nawigacji GPS. W zestawie warto też dokupić ładowarkę samochodową, która naładuje baterie podczas długiej jazdy. Inne akcesoria ochronne do huawei mate p20 pro (zobacz: https://www.mobilemania.pl/huawei-p20-pro-c-4_364_372.html), które będą przydatne, gdy dojedziemy już na miejsce to z pewnością szkła hartowane. Są one wyjątkowo cenne na plaży, gdy piach może zarysować ekran naszego telefonu. Wykonano je z niezwykle trwałych materiałów, dlatego nawet upadek na ziemię nie powinien spowodować żadnych szkód.

Na wakacjach trzeba uważać

Cena kilkudziesięciu złotych to bardzo niewielki koszt, w porównaniu do tego, co możemy zaoszczędzić ratując ekran przed uszkodzeniami. Jest to konieczne zwłaszcza podczas urlopu, kiedy oddając się beztroskim chwilom często zapominamy, by należycie dbać o komórkę. Chwila nieuwagi może skończyć się dla smartfona boleśnie, jeśli nie wyposażymy go w akcesoria ochronne do huawei mate 20. Jeżeli boimy się, że telefon wypadnie nam z kieszeni – wtedy najlepiej zakupić nie tylko szkło hartowane, ale też futerał. W nim nasz Huawei będzie stuprocentowo bezpieczny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cztery × cztery =