3 proste sposoby na unowocześnienie mieszkania

Dom
punktzaczepienia
3 proste sposoby na unowocześnienie mieszkania
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Po pierwsze kolory

Najprostszym i chyba najtańszym sposobem na unowocześnienie mieszkania jest jego przemalowanie. Przy odrobinie chęci oraz zdolności manualnych można taką metamorfozę przeprowadzić samodzielnie. Od kilku lat modne są różnego rodzaju szarości. Szary to kolor uniwersalny, który pasuje zarówno do tradycyjnych drewnianych mebli, jak i betonowych dodatków.

Osoby odważniejsze mogą zdecydować się zastosowanie bardziej wyrazistych barw. Popularny w ostatnim czasie jest m.in. błękit, czerwień oraz żółty. Zgodnie z obowiązującymi trendami wskazane jest malowanie poszczególnych ścian na różne kolory lub ich odcienie.

Po drugie meble

Dysponując większym budżetem, można zdecydować się również na wymianę mebli na bardziej nowoczesne. Stylowa kanapa umieszczona w centralnym miejscu salonu znakomicie podkreśli jego efektowny wygląd. Kanapy dostępne w sklepach meblowych oferowane są w różnych wariantach kolorystycznych, dlatego każdy znajdzie model pasujący do jego wnętrza.

W ostatnim czasie do łask ponownie wracają fotele. Na https://selsey.pl/k/70/fotele można zobaczyć wiele ostatnio modnych modeli. Kupienie zestawu składającego się z kanapy i foteli jest więc znakomitym sposobem na unowocześnienie mieszkania.

Po trzecie oświetlenie

Trzeci prosty i stosunkowo tani sposób na unowocześnienie mieszkania to wymiana oświetlenia. Upowszechnienie się technologii led daje ogromne możliwości aranżacji oświetlenia. Wykorzystać można m.in listwy led, które odpowiednio dobrane potrafią odmienić każde wnętrze. Dobrym pomysłem jest również zakup stylowych lamp stojących.

Obecnie w nowoczesnych wnętrzach preferuje się stosowanie oświetlenia pochodzącego z kilku źródeł. Energooszczędność technologii led sprawia, że nawet jednoczesne działanie kilku lamp nie zrujnuje domowego budżetu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak przygotować nastolatka do egzaminów językowych?
Jak przygotować nastolatka do egzaminów językowych?
Egzamin językowy – jak go zdać? Do egzaminu językowego, tak jak do każdego innego, należy się odpowiednio przygotować. Zazwyczaj jednak […]
Polecamy