Bibinet dla placówek dydaktycznych – dlaczego warto?

Ochrona placówek dydaktycznych jest niezwykle istotna. To właśnie tu większą część dnia spędzają dzieci (w przypadku szkół) i młodzież (w przypadku uczelni wyższych). Kontrola dostępu do tego typu placówek jest niezwykle ważna i trzeba o nią szczególnie zadbać. Warto jest zainwestować w oferowany przez firmę MicroMade system kontroli dostępu do placówek dydaktycznych właśnie z powodu bezpieczeństwa i poczucia obowiązku. Nasz system pozwala nie tylko prowadzić pełną kontrolę tego kto wchodzi na teren placówki i ją opuszcza, ale także pozwala tworzyć miesięczne raporty, które mogą być dużą pomocą w przypadku wykrycia powtarzających się schematów.

Bibinet dla placówek dydaktycznych to nie tylko świetne narzędzie chroniące uczniów, ale także pracowników. Prowadzenie szczegółowej ewidencji pozwala sprawiedliwiej przeprowadzić np. coroczną ewaluację, gdyż nie jest ona obarczona błędem ludzkim. Dodatkowo drobiazgowe raporty nie tylko na temat poszczególnego wykładowcy, czy pracownika, ale także dla całych grup dają możliwość istotnego podniesienia morali zarówno jednostki, jak i całego zespołu.

Dostęp osób niepowołanych do szkół, czy uniwersytetów należy kontrolować, dlatego też wykorzystanie naszego systemu jest dobrą inwestycją. Automatyzacja ponadto tworzy spore oszczędności dla całej placówki, gdyż tego typu zadanie nie musi być zlecone firmie zewnętrznej lub powierzone dodatkowo zatrudnionej osobie. Co więcej, system kontroli dostępu do placówek dydaktycznych proponowany przez MicroMade wszelkie dane przechowuje w formie cyfrowej, co jest ukłonem w stronę obecnie na szeroką skalę promowanego trendu eko.

Oczywiście wszystkie dostępne raporty można także przeglądać bezpośrednio na ekranie komputera, wydrukować, eksportować jako pliki pdf lub csv. Dużą zaletą systemu bibinet dla placówek dydaktycznych jest także stały dostęp do pomocy, również drogą internetową, co jest możliwe dzięki prostemu w obsłudze programowi TeamViewer. Prezentowany system jest niezawodny, trwały i wygodny w użyciu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 + 18 =