5 przydatnych akcesoriów dla przyszłej mamy i niemowlaka

Co warto kupić, kompletując wyprawkę dla niemowlaka?

Pojawienie się nowego członka rodziny pociąga za sobą konieczność zakupu niezbędnych rzeczy, które ułatwią pielęgnację maluszka. Na rynku dostępnych jest wiele akcesoriów dla najmłodszych, jednak aby uniknąć niepotrzebnego zakupu rzeczy, które będą jedynie kurzyć się w szafie, warto zakup wyprawki dokładnie przemyśleć. Przedstawiamy krótką listę niezbędnych rzeczy dla mamy i niemowlaka.

Przede wszystkim warto zaopatrzyć się w pieluszki tetrowe. Przydadzą się zarówno przy karmieniu maluszka, jak i stanowią dobrą ochronę przed słońcem czy wiatrem na spacerach. Dla noworodków warto mieć rożek lub otulacz, który ciasno opina małego człowieka, dając mu poczucie bezpieczeństwa. Mamy karmiące piersią powinny zainteresować się chustami do karmienia, które zapewnią im intymność w każdej sytuacji. Mamy, które wybrały karmienie sztuczne docenią podgrzewacze do butelek, dzięki którym nawet w środku nocy szybko przygotują ciepłe mleko dla swoich maluszków. Nie możemy również nie wspomnieć o kocykach bambusowych dla niemowląt. Sprawdzą się jako pierwsza kołderka dla noworodka, czy zapewnią miłe ciepło podczas chłodniejszych dni. Wykonane są z pięknych materiałów w wielu kolorach i wzorach, będą więc stanowić atrakcyjny dodatek do wózka.

Pozostaje pytanie, gdzie kupić niezbędną wyprawkę? Jest wiele sklepów, zarówno internetowych jak i stacjonarnych, oferujących akcesoria dla mam. Jeśli wolisz dotknąć towaru na żywo, wybierz sklepy tradycyjne, a jeśli oszczędność czasu jest u ciebie na pierwszym miejscu – zakupy w sieci są odpowiednie dla ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 − 12 =