Sprawdzone sposoby na wykończenie łazienki w atrakcyjnym i nowoczesnym stylu

Dom
punktzaczepienia
Sprawdzone sposoby na wykończenie łazienki w atrakcyjnym i nowoczesnym stylu
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nowoczesne łazienki mogą mieć bardzo wiele odsłon, jednak przeważnie ten styl kojarzy nam się z surowym minimalizmem. Postarajmy się wyjść poza schematy, ponieważ takie wnętrza pozbawione kolorów i wyrazistych akcentów szybko nam się znudzą. Doskonałym pomysłem jest zainwestowanie w wysokiej jakości urządzenia znanych producentów. Wanny, czy umywalki Villeroy & Boch będą się pięknie prezentować i same w sobie staną się cudowną ozdobą łazienki, ale ładnie możemy je uzupełnić także niebanalną glazurą oraz efektownym podświetleniem.

Inaczej niż wszyscy

Jeśli podobają nam się nowoczesne aranżacje, lecz w projekcie chcielibyśmy umieścić jakiś szalony, typowy dla nas element, postawmy na zabawę światłem lub bardzo dekoracyjne kafle na jednej ze ścian. Modne są obecnie motywy florystyczne w odcieniach butelkowej zieleni i cyraneczki, co wspaniale komponuje się z minimalistyczną szarością, naturalnym drewnem, czy też bielą. Do tego możemy podświetlić taką ozdobną ścianę taśmami LED umieszczonymi w szczelinie pomiędzy glazurą a podwieszanym sufitem. Urządzona w ten sposób łazienka będzie nawiązywać do obecnych trendów, ale zyska także mnóstwo charakteru i stanie się dzięki temu ciekawsza. Możemy być pewni, że taki projekt zdobędzie uznanie naszych gości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak się przygotować na nadejście wiosny?
Jak się przygotować na nadejście wiosny?
Kiedy nagle zmienia się pora roku możemy sami nie wiedzieć jak się ubrać.  Zwłaszcza z nadejściem wiosny mamy wiele dylematów, […]
Polecamy