Breloczek medyczny – funkcjonalny przedmiot, czy zwykły gadżet?

Forma i zdrowie
punktzaczepienia
Breloczek medyczny – funkcjonalny przedmiot, czy zwykły gadżet?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Breloczek medyczny to apteczka w wersji mini, która zawiera szereg rozmaitych akcesoriów. Przydadzą się one na miejscu wypadku, w sytuacji zagrożenia życia poszkodowanego, gdy np. trzeba wykonać u niego podstawowy zabieg resuscytacji krążeniowo-oddechowej, która nierzadko jest dla niego jedyną szansą na przetrwanie. Doskonale wyposażone breloczki oferuje m.in. ten profesjonalny sklep ze sprzętem ratownictwa medycznego: http://www.medluk.pl.

Niepozorny i tani przedmiot, który ratuje życie

Wyposażenie breloczka obejmuje przeważnie dwa kluczowe elementy – jednorazową maseczkę z ustnikiem oraz nitrylowe lub lateksowe rękawiczki na dłonie (skutecznie chronią przed krwią i wszelkimi płynami ustrojowymi). Standardowy breloczek medyczny jest wykonany z wytrzymałego materiału (np. wodoodpornej kodury). Prezentuje się bardzo estetycznie i posiada funkcjonalny karabińczyk z obrotowym gwintem, dzięki któremu można go bez problemu przypiąć do paska od spodni, torby, kluczyków samochodowych lub plecaka. W ten sposób mamy go zawsze pod ręką, co zwalnia nas z przymusu pamiętania o nim, gdy wychodzimy z mieszkania. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie rodzaje odkurzaczy możemy znaleźć na rynku?
Jakie rodzaje odkurzaczy możemy znaleźć na rynku?
Na rynku istnieje wiele rodzajów odkurzaczy. Niektóre z nich nadają się do konkretnych zadań, a inne mogą być wykorzystywane do […]
Polecamy