Laktator elektryczny – czym jest i do czego służy?

Forma i zdrowie
punktzaczepienia
Laktator elektryczny – czym jest i do czego służy?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Laktator elektryczny to urządzenie, które może być wykorzystywane do odciągania mleka z piersi. Nazywany jest również elektrycznym laktatorem lub elektrycznym pompą do piersi.
Elektryczne laktatory są często wygodniejsze niż ręczne, ponieważ są delikatniejsze dla sutków i nie wymagają wywierania dużej siły przez matkę. Możesz je kupić na stronie https://www.kinderparadijse.pl/Laktatory-elektryczne-c1054.

Używanie elektrycznego laktatora może pomóc matkom odciągnąć więcej mleka, zmniejszyć bolesność i obrzęk piersi oraz zwiększyć ich podaż mleka. Niektórzy eksperci od karmienia piersią zalecają używanie laktatora, jeśli matka produkuje mniej niż jedną uncję na sesję karmienia.

Rodzaje laktatorów

  1. Pojedyncza pompa: Pojedynczy elektryczny laktator jest często używany dla kobiet, które karmią wyłącznie piersią swoje dziecko i potrzebują odciągnąć część mleka, na przykład, gdy wracają do pracy. Pojedynczy laktator elektryczny ma silnik, który siedzi w plastikowym pudełku z uchwytem na górze, który mocuje się do butelki lub pojemnika, w którym będziesz zbierać odciągnięte mleko.

  2. Podwójna pompa: Podwójny laktator elektryczny jest powszechnie używany przez matki, które zdecydowały się na karmienie formułą oprócz karmienia piersią i chcą mieć je obie jednocześnie. Do korzystania z tego typu laktatora potrzebne są zazwyczaj dwie ręce, ale pozwala on na odciąganie większej ilości mleka w krótszym czasie niż przy użyciu tylko jednej ręki z pojedynczym typem laktatora.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jaka biżuteria będzie hitem nadchodzącego lata?
Jaka biżuteria będzie hitem nadchodzącego lata?
Biżuteria potrafi szybko i skutecznie podkreślić charakter każdej stylizacji. Niekiedy dodaje elegancji zwyczajnym, swobodnym ubraniom. Innym razem przełamuje formalny strój, […]
Polecamy