Co powinno być zawsze w wózku dziecięcym?

Właściwie wyposażony wózek sprawia, że rodzic może być spokojny o bezpieczeństwo oraz komfort dziecka w czasie spaceru. Dodatkowo, dzięki kilku przydatnym akcesoriom można bardzo ułatwić sobie życie i uniknąć małych kłopotów, które w warunkach zewnętrznych urastają do trudnych do rozwiązania problemów. Aby nigdy więcej nie przeprowadzać gorączkowych poszukiwań wśród licznych warstw materiałów wyścielających wózek, warto np. pomyśleć o zawieszkach do smoczka. Wyposażone są one w zaczep, który można przymocować do ubranka maluszka. Dzięki temu rodzic może być pewny, że smoczek jest zawsze pod ręką.

Wózek dostosowany do potrzeb dziecka i rodzica

Przygotowując wózek dziecięcy należy myśleć przede wszystkim o jego funkcjonalności. Niezbędna jest pojemna torba, w której zmieści się wszystko, co może być potrzebne w czasie spaceru. Przydatnym dodatkiem jest też podręczny uchwyt na butelkę. Jako że pogoda nie zawsze rozpieszcza rodziców, warto też zaopatrzyć się w moskitierę oraz łatwą w montażu parasolkę, która osłoni malucha przed deszczem.

Kiedy rodzic upewni się co do bezpieczeństwa i komfortu swojego szkraba, powinien zadbać też o jego zabawę i rozwój. Świetnie nadają się do tego produkty Hencz Toys Mom’s Care. Pluszowe zawieszki z dodatkami pobudzającymi zmysły malucha takimi jak grzechotki, lusterko odbijające światło, maskotki sensoryczne i mięciutkie pacynki to coś, co powinno znaleźć się w wózku każdego malucha. Pobudzają one mowę, rozwijają wyobraźnię i zachęcają do wykonywania ćwiczeń motorycznych przy jednoczesnej zabawie. Są one bezpieczne, wykonane z materiałów najwyższej jakości i łatwe w czyszczeniu. Bodźce wzrokowe i słuchowe przyciągają uwagę malucha nie pozwalając mu się nudzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × pięć =