Czego nie może zabraknąć na przydomowym placu zabaw?

Hobby i sport
punktzaczepienia
Czego nie może zabraknąć na przydomowym placu zabaw?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Plac zabaw w przydomowym ogródku to wspaniały pomysł na zachęcenie najmłodszych członków rodziny do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Aby jednak taka atrakcja wyciągnęła nasze pociechy sprzed komputerów, musi być naprawdę ciekawa. Zwykła piaskownica oraz huśtawka to rozrywka, która zadowoli dwulatka, ale nie zrobi żadnego wrażenia na młodzieży wczesnoszkolnej. Chcąc stworzyć plac zabaw, z którego dzieciaki będą chętnie korzystać przez lata, zaczerpnijmy inspiracji z Internetu. 

Przepis na perfekcyjny małpi gaj

Powiedzmy sobie szczerze, że domek, zjeżdżalnia, piaskownica i niezbyt łatwa do pokonania ścianka wspinaczkowa to w dzisiejszych czasach absolutne minimum, które może skusić dzieci do porzucenia elektronicznych gadżetów. Taki zestaw złożymy sami z pojedynczych elementów dostępnych w sklepach online. W sieci bez problemu kupimy liny, z których zrobimy drabinki, kamienie do ścianki wspinaczkowej czy ślizg zjeżdżalni. Możemy jednak postawić na gotowe projekty, które specjaliści rozrysują, wyprodukują oraz zamontują na naszej działce. Bez względu na wybrany przez nas wariant, jest to wspaniały prezent dla maluchów, które będą wspominać godziny cudownej zabawy na placu przez długie lata.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Przewodnik po modnej biżuterii dla kobiet
Przewodnik po modnej biżuterii dla kobiet
Co to jest biżuteria modowa? Biżuteria modowa to dodatek, który nosi się w celu uwydatnienia własnego wyglądu. Może być formalny […]
Polecamy