Czy warto układać kostkę Rubika?

Hobby i sport
punktzaczepienia
Czy warto układać kostkę Rubika?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Możesz nie myśleć, że rozwiązywanie zagadek może naprawdę pomóc, ale Kostka Rubika to świetne wyzwanie. Może pomóc Ci poprawić umiejętności rozwiązywania problemów, pamięć i umiejętności koncentracji. Jest naprawdę wciągająca i bardzo prosta do nauczenia. To coś więcej niż tylko zabawka, to ikoniczny kawałek historii. Każdy wie, czym jest kostka Rubika. I nie martw się, jeśli nie jesteś fanem łamigłówek. Raz spróbujesz, to się wciągniesz!

Rodzaje kostek Rubika

Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów kostek Rubika. Niektóre mają 2, 4 lub nawet 6 boków. W tym artykule przedstawimy najbardziej nietypowe kostki Rubika.

Zemsta Rubika

Zemsta Rubika to kostka o wymiarach 4x4x4 z 16 kolorowymi kwadratami na każdym boku. Dzięki temu jest dwa razy trudniejsza do rozwiązania niż oryginalna Kostka Rubika!

Mistrzowska Kostka

Mistrzowska Kostka jest kostką o wymiarach 5x5x5 z 25 kolorowymi kwadratami na każdej stronie. Dzięki temu jest trzy razy trudniejsza od oryginalnej Kostki Rubika!

Wersja Mini

Mniejsza wersja klasycznej Kostki Rubika, posiada 2 warstwy z każdej strony zamiast 3 warstw jak jej większy brat. Jest dużo łatwiejsza do układania od pozostałych, więc jest świetnym wyborem na początek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Relaksujące zapachy świec
Relaksujące zapachy świec
Świece to bardzo popularny element wystroju wnętrz. Pięknie się prezentują nawet wtedy, gdy nie są zapalone. Wieczorem nadają wyjątkowego klimatu […]
Polecamy