Czy warto układać kostkę Rubika?

Hobby i sport
punktzaczepienia
Czy warto układać kostkę Rubika?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Możesz nie myśleć, że rozwiązywanie zagadek może naprawdę pomóc, ale Kostka Rubika to świetne wyzwanie. Może pomóc Ci poprawić umiejętności rozwiązywania problemów, pamięć i umiejętności koncentracji. Jest naprawdę wciągająca i bardzo prosta do nauczenia. To coś więcej niż tylko zabawka, to ikoniczny kawałek historii. Każdy wie, czym jest kostka Rubika. I nie martw się, jeśli nie jesteś fanem łamigłówek. Raz spróbujesz, to się wciągniesz!

Rodzaje kostek Rubika

Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów kostek Rubika. Niektóre mają 2, 4 lub nawet 6 boków. W tym artykule przedstawimy najbardziej nietypowe kostki Rubika.

Zemsta Rubika

Zemsta Rubika to kostka o wymiarach 4x4x4 z 16 kolorowymi kwadratami na każdym boku. Dzięki temu jest dwa razy trudniejsza do rozwiązania niż oryginalna Kostka Rubika!

Mistrzowska Kostka

Mistrzowska Kostka jest kostką o wymiarach 5x5x5 z 25 kolorowymi kwadratami na każdej stronie. Dzięki temu jest trzy razy trudniejsza od oryginalnej Kostki Rubika!

Wersja Mini

Mniejsza wersja klasycznej Kostki Rubika, posiada 2 warstwy z każdej strony zamiast 3 warstw jak jej większy brat. Jest dużo łatwiejsza do układania od pozostałych, więc jest świetnym wyborem na początek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Skąd można otrzymać profesjonalnie wykonane wizytówki dla swojej działalności?
Skąd można otrzymać profesjonalnie wykonane wizytówki dla swojej działalności?
Choć większość działań marketingowych przeniosła się do internetu, wciąż gros z nich pozostaje w formie papierowej. Klasyka wciąż cieszy się […]
Polecamy