Dodatki do salonu

Aranżując wnętrza naszego domu, chcemy zadbać o każdy szczegół. Dobieramy odpowiednie kolory ścian, meble pod RTV oraz wyjątkowe drzwi i okna. Spójną i nowoczesną całość, tworzą jednak dodatki. Jakie ozdoby wybrać do domu? W jaki sposób zmienić nasze wnętrza? Istnieje wiele sposobów. Z myślą o Was przygotowaliśmy krótką listę niezbędnych detali, które urozmaicą każde wnętrza.

PLAKATY, OBRAZY

W większości decydujemy się na jednokolorowe ściany, które warto ożywić. Staraj się dobierać dodatki na zasadzie kontrastów, na przykład na szarej ścianie idealnie sprawdzi się plakat lub obraz z czerwonymi dodatkami.

OZDOBNE LUSTRA

Lustra stanowią obowiązkową pozycję w każdym mieszkaniu i domu. Najczęściej pojawiają się w przedpokoju lub w pomieszczeniach, które są małe. Lustra ozdobne optycznie powiększają przestrzeń, dzięki czemu dany pokój może wydawać się dużo większy. Coraz częściej wieszamy je również w naszych sypialniach, aby wprowadzić małe urozmaicenie.

ŚWIECE ZAPACHOWE

Odpowiednio dobrane świece zapachowe sprawią, że każde wnętrze stanie się przyjemniejsze. Oprócz walorów zapachowych mają niezwykłą wartość estetyczną.

NIETYPOWE GADŻETY

Każde wnętrze idealnie uzupełnią nietypowe dodatki. Większość takich propozycji możemy znaleźć w internecie. Wśród nich możemy wyróżnić: słoiki zamiast tradycyjnych wazonów, specjalne zawieszki na klucze przygotowane w drewnianej skrzynce lub meble z palet, które są niezwykle popularne.

Zadbaj również o to, aby Twój dom posiadał odpowiednie sprzęty, takie jak na przykład funkcjonalna szafka pod telewizor.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 + jeden =