Jak poprawić uśmiech za pomocą licówek?

Forma i zdrowie
punktzaczepienia
Jak poprawić uśmiech za pomocą licówek?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Białe i równie uzębienie sprawia, że człowiek staje się pewniejszy siebie i częściej uśmiecha się do innych ludzi. Niestety, wiele osób nie może się cieszyć pięknym zgryzem. Powodów tego problemu jest wiele. Zęby mogą zmienić swój koloryt np. po leczeniu kanałowym, przez przebytą chorobę lub nieprawidłową higienę jamy ustnej. Często, pod wpływem lat zęby się również ścierają,  przez co uśmiech nie wygląda już tak atrakcyjnie jak wcześniej. Bardzo popularnym problemem są też również wady zgryzu, które nieleczone potrafią wprowadzić ludzi w kompleksy i kiepskie poczucie własnej wartości. Na szczęście istnieje metoda, która w szybki sposób pozwala sprawić, aby w tych wszystkich przypadkach przywrócić, lub wręcz nadać nowy, przepiękny uśmiech. Tym sposobem są licówki Koszalin.

Jak poprawić uśmiech za pomocą licówek?

Licówki Koszalin to specjalne nakładki na zęby, dzięki którym dentysta może zaprojektować uśmiech na nowo. Dzięki nim, można nadać nowy kształt zębom oraz nadać im kolor. Jeżeli ząb jest przebarwiony po leczeniu kanałowym, a dodatkowo jego korona nie jest równa, dentysta przy pomocy tej metody przywróci wcześniejszą biel zęba, a także odbuduje jego kształt. Jeżeli pacjent posiada wadę zgryzu, a dentysta po dokładnych oględzinach sprawdzi, że korekta uzębienia jest możliwa, to również można nieco optycznie zmienić wygląd uśmiechu, dzięki czemu będzie wyglądać pełniej. Licówki są świetnym i szybkim sposobem, aby móc bez skrępowania uśmiechać się od ucha do ucha.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak dezynfekować narzędzia kosmetyczne?
Jak dezynfekować narzędzia kosmetyczne?
Prawidłowe dezynfekowanie narzędzi w gabinecie kosmetycznym to klucz do sukcesu, ponieważ w ten sposób można zadbać o stałą liczbę zadowolonych […]
Polecamy