Jak prawidłowo dobrać system fotowoltaiczny

Dom
punktzaczepienia
Jak prawidłowo dobrać system fotowoltaiczny
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Aby dobrze wybrać instalację fotowoltaiczną, należy szczegółowo określić roczne zużycie energii dla budynku, w którym system będzie montowany. Następnie można przejść do wyboru ilości paneli fotowoltaicznych, które pozwolą pozyskać zakładaną ilość wytwarzanej energii elektrycznej. Jak zatem sprawnie określić te parametry? Najlepiej w tym celu sprawdza się profesjonalny system symulacyjny lub specjalne metody wskaźnikowe. Aby dokonać właściwego wyboru należy uwzględnić w tym procesie panujące w otoczeniu warunki nasłonecznienia, jak i wydajność określonych paneli.

Sprawdź i dobierz odpowiedni system

Dobór optymalnej instalacji fotowoltaicznej wymaga fachowej wiedzy i umiejętności, dlatego lepiej zostawić to profesjonalistom, którzy gwarantują usługi na najwyższym poziomie. Takie usługi można znaleźć m.in. na stronie https://www.luneos.pl. Szczegóły oferty określają niezbędne parametry, na które składają się: moc instalacji, wielkość instalacji, zacienienie, czy spadek sprawności paneli w czasie ich użytkowania.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakimi produktami możesz przeprowadzić dezynfekcję?
Jakimi produktami możesz przeprowadzić dezynfekcję?
Możesz zdezynfekować szeroką gamę produktów używając tych domowych środków dezynfekujących. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że produkt, który wybierzesz […]
Polecamy