Jak przygotować rzęsy na szczególną okazję?

Piękne i długie rzęsy o wyrazistym kolorze to niezawodny sposób na podkreślenie oczu, wydobycie z nich głębi i nadanie spojrzeniu wyjątkowego magnetyzmu. Niestety, nie w przypadku każdego matka natura była łaskawa, przez co naturalne rzęsy niektórych pań są krótkie i jasne, a przez to słabo widoczne. Pogrubienie i wydłużenie przy pomocy tuszu jest w stanie zapewnić efekt odpowiedni na co dzień. Co jednak zrobić w momencie, gdy przed nami specjalna okazja i zależy nam na tym, by wyróżnić się z tłumu?

Uwodzicielskie spojrzenie

Dobrym rozwiązaniem okaże się domowy zestaw do przedłużania rzęs, który składa się ze specjalnego kleju i sztucznych rzęs. W zależności od preferencji możemy wybrać rzęsy na pasku, lub pojedyncze kępki, które zapewnią bardziej subtelny wygląd. Po zakończonym przyjęciu lub spotkaniu bez trudu je zdejmiemy, a po oczyszczeniu z warstwy kleju będziemy mogły skorzystać z nich jeszcze wiele razy. Ta opcja posiada jednak kilka drobnych wad. Odpowiednie przyklejenie rzęs wymaga dużej precyzji, cierpliwości i umiejętności, a co za tym idzie, początkującym może przysporzyć nieco problemów. Istnieje również ryzyko odczepienia się rzęs.

Piękne rzęsy na wyciągnięcie ręki

Jeśli zależy nam na bardziej długotrwałym efekcie, zdecydujmy się na przedłużenie rzęs u specjalistki. Gdy wybierzemy profesjonalny gabinet kosmetyczny, będziemy mogły cieszyć się długimi rzęsami, które optycznie powiększą oczy i będą znakomicie komponowały się z wieloma makijażami. Kosmetyczka podczas swojej pracy korzysta z akcesoriów najwyższej jakości, takich jak te dostępne na stronie https://noblelashes.pl/c/60/pedzle-i-szczoteczki-akcesoria-do-rzes.html.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sześć − cztery =