Jak w prosty sposób można uporządkować swoją piwnicę czy poddasze?

Styl życia
punktzaczepienia
Jak w prosty sposób można uporządkować swoją piwnicę czy poddasze?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Piwnica i poddasze są fantastycznymi miejscami, w których można składować przeróżne rzeczy, które nie są przydatne w danym momencie. Często jednak zdarza się, że składowane przez lata przedmioty przestają się w nich mieścić. Wtedy nadchodzi czas na generalne porządki i decyzje, które z tych rzeczy chcemy zachować, a które zutylizować.

Zapomnij o bałaganie raz na zawsze!

Przed przystąpieniem do porządków trzeba zaopatrzyć się w niezbędne środki czystości, które wykorzystamy np. do wytarcia półek czy zakurzonych przedmiotów. Warto przygotować worki, w których umieścimy rzeczy zniszczone i przeznaczone do wyrzucenia.

Niezbędne jest przygotowanie kartonów o różnych rozmiarach, np. firmy Janbox. W kartony można zapakować np. ubrania (które się znudziły, ale są w dobrym stanie), obuwie czy zabawki i przekazać potrzebującym. Pozostałe rzeczy, które chcemy zachować warto posegregować i spakować do opisanych kartonów. Tak poukładane kartony zapewnią porządek w piwnicy czy na poddaszu i zdecydowanie ułatwią ich poszukiwanie w przyszłości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie są koszty utrzymania subaru?
Jakie są koszty utrzymania subaru?
Wiele osób zastanawia się, jak Subaru będzie działać w codziennym użytkowaniu, ile będzie kosztować jego naprawianie, czy często będzie się […]
Polecamy