Jaką suplementację stosować podczas redukcji wagi?

Forma i zdrowie
punktzaczepienia
Jaką suplementację stosować podczas redukcji wagi?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wielu sportowców dąży do rozbudowanej sylwetki, objawiającej się wyraźnie zwiększoną masą mięśniową. Niezbędny jest do tego oczywiście porządny trening siłowy połączony z właściwą dietą i rozsądną suplementacją. Przychodzi jednak taki moment, kiedy trzeba koniecznie zrobić redukcję wagi w celu ostatecznego wyrzeźbienia ciała. Nie obejdzie się wówczas zarówno bez ograniczenia ilości przyjmowanych kalorii z pożywienia, jak i stosowania różnych preparatów wspomagających spalanie tłuszczu.

Przyjmowanie konkretnych substancji przyspiesza cały proces

Jeśli zależy nam na skutecznej i w pełni bezpiecznej redukcji wagi, to w pierwszej kolejności powinniśmy zrezygnować z tradycyjnych gainerów (inaczej koncentratów białka) na rzecz dużo mniej kalorycznych izolatów. Przyda się również z pewnością wdrożenie do codziennej diety suplementów hamujących łaknienie, ze względu na obecność w składzie wartościowego błonnika o właściwościach sycących. W znacznym stopniu ułatwiają one utrzymanie masy ciała na optymalnym poziomie. Godna polecenia jest ponadto popularna kreatyna, gdyż w bardzo efektywny sposób chroni mięśnie przed utratą siły i objętości. Podobną rolę odgrywa zresztą preparat na bazie aminokwasów BCAA, który dodatkowo pobudza naturalne procesy energetyczne w organizmie. Nie można też zapomnieć o tzw. spalaczach tłuszczu, stanowiących mieszankę rozmaitych substancji zdolnych do regulacji metabolizmu oraz zwiększania temperatury ciała (l-karnityny, kofeiny, l-tyrozyny, ekstraktu z zielonej herbaty, wyciągu z pieprzu cayenne itp.). Wyjątkowo dobre spalacze w kapsułkach znajdziemy zwłaszcza w ofercie sklepu internetowego, który znajdziemy pod adresem https://goodpower.eu/68-spalacze-tluszczu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak urządzić funkcjonalny pokój dla przedszkolaka?
Jak urządzić funkcjonalny pokój dla przedszkolaka?
Pokój dziecka to jego królestwo. Musi on być dostosowany do potrzeb malucha, zarówno pod względem dekoracji jak i wyposażenia. Inne […]
Polecamy