Jakie rodzaje prezentów lub gestów są tradycyjnie wręczane w podziękowaniu za udział w weselu?

Styl życia
punktzaczepienia
Jakie rodzaje prezentów lub gestów są tradycyjnie wręczane w podziękowaniu za udział w weselu?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Sposób, w jaki dziękujesz swoim gościom za udział w Twoim ślubie, jest odzwierciedleniem Twojej osobowości i relacji, jaką masz z daną osobą. Ważne jest, aby rozważyć, ile gość znaczy dla Ciebie, zanim zdecydujesz, jaki rodzaj prezentu lub gestu dać.

Ważne jest również, aby wiedzieć, czy istnieją jakieś tradycje rodzinne lub zwyczaje, które dyktują, jak należy podziękować gościom. Na przykład, jeśli ciotka zawsze daje pieniądze jako prezent ślubny, to nie byłoby właściwe dla jej siostrzeńca, aby dać jej kartę upominkową zamiast.

Oto kilka pomysłów na podziękowania dla gości weselnych:

Prezenty pieniężne.

Jeśli masz bar gotówkowy na swoim przyjęciu, to gotówka jest zawsze doceniana przez gości. Gotówka może być również podarowana jako podziękowanie za podróżowanie na duże odległości, aby uczestniczyć w twoim ślubie. Kwota zależy od tego, ile podróżowali i jaka jest ich sytuacja finansowa. Rozważ podanie 100 złotych za gościa, który przyleciał z miasta lub 250 złotych za gościa, który przyjechał ze wsi. Można to dać na koniec przyjęcia, gdy wszyscy wyszli, aby ci, którzy nie chcą, nie czuli się zobowiązani do wzięcia go, jeśli nie chcą.

Pudełka na podziękowania

Są one świetnym sposobem na podziękowanie gościom za udział w Waszym weselu. Pudełka mogą być wykonane z papieru lub drewna i ozdobione wstążkami, kokardami i kwiatami. Wybierz takie pudełka na podziękowania, które są wystarczająco duże, aby zmieściły karty podarunkowe, gotówkę i małe przedmioty, takie jak breloczki czy kubki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Części i narzędzia przydatne w składaniu mebli
Części i narzędzia przydatne w składaniu mebli
Wiele osób decyduje się na zakup mebli, które wymagają następnie złożenia w domowym zaciszu. Chodzi m.in. o regały, półki, szafki, […]
Polecamy