Małe dodatki, które zmieniają wystrój każdego wnętrza

Dom
punktzaczepienia
Małe dodatki, które zmieniają wystrój każdego wnętrza
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Coś, co stanowi o niepowtarzalności danego wnętrza to dodatki. Nie oszukujmy się, w dobie sklepów sieciowych często możemy mieć wrażenie, że meble, a nawet aranżacje, powielają się w różnych mieszkaniach. Dlatego tak ważne są rzeczy, dzięki którym salon, sypialnia czy kuchnia zyskają indywidualny charakter, który najlepiej pasuje do nas.

Postawić czy powiesić?

Dodatki możemy zarówno ustawiać na meblach, jak i ozdobić nimi ściany. Wybór należy do nas. Trzeba jednak pamiętać, że nadmiar w jednym i drugim przypadku jest niewskazany. Warto przemyśleć również jakiego rodzaju będą to rzeczy. Czy mają to być całkiem nowe rzeczy, dopiero co zakupione, czy raczej pamiątki lub zbiory hobbystyczne gromadzone od lat.

Oczywiście zawsze można je mieszać i tworzyć eklektyczną mieszaninę, co jest obecnie bardzo modne. Trzeba też wziąć pod uwagę wystrój wnętrza. Do industrialnego salonu niekoniecznie muszą pasować porcelanowe figurki, a do rustykalnej kuchni pojemniki w stylu „high-tech”.

Warto pomyśleć o obrazach na płótnie. To szczególny sposób na nadanie wnętrzu charakteru. Możemy nawet sami stworzyć jakieś rysunki, które być może odkryją nasz talent malarski. A jeśli nie, to warto udać się np. na targ staroci i znaleźć tam obrazki, których z całą pewnością nie znajdziemy nigdzie indziej.

Jedna ze ścian pokoju może być w plakatach na zamówienie. To ostatnio bardzo modny dodatek do wnętrz. Obecnie na czasie jest reprint starych plakatów, szczególnie tych tworzonych przez znanych plastyków. To niewątpliwie ciekawa ozdoba do mieszkania.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak urządzić kuchnię w nowoczesnym wydaniu?
Jak urządzić kuchnię w nowoczesnym wydaniu?
Nowoczesna kuchnia musi pasować stylem do reszty domu. Z drugiej strony ma być dostosowana do potrzeb użytkowników i funkcjonalna. Z […]
Polecamy