Pierwsza przygoda ze skokami ze spadochronem – postaw na tandem

Hobby i sport
punktzaczepienia
Pierwsza przygoda ze skokami ze spadochronem – postaw na tandem
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Skoki spadochronowe to z pewnością nie sport dla każdego. Samodzielne wykonywanie prób wymaga nie tylko doświadczenia, ale również odwagi i ogromnej pasji. Osoby, które chciałyby uprawiać spadochroniarstwo w przyszłości lub nawet zostać instruktorami, powinny najpierw ukończyć specjalne szkolenie. Przed przystąpieniem do kursu amatorzy wykonują jednak skoki w tandemie razem z doświadczonym pilotem. Warto zatem odbyć kilka takich prób, aby dowiedzieć się, czy warto szkolić się w przyszłości.

Jak wygląda skok spadochronowy w tandemie?

Tandem jest idealną propozycją zarówno dla osób, którym zależy na jednorazowej przygodzie, jak i tych, którzy chcą odbyć w przyszłości szkolenie AFF. Podczas takiego skoku kontrolę ma pilot, który steruje spadochronem, otwiera go na bezpiecznej wysokości i dolatuje do miejsca lądowania. Na taki rodzaj aktywności można się zapisać na stronie https://www.skydive-wroclaw.com/skoki-tandemowe. Początkujący skoczek ma również możliwość prowadzenia tandemu już po otwarciu spadochronu. Jest to jedna z pierwszych okazji, aby spróbować swoich sił w powietrzu.

Nad bezpieczeństwem podczas skoku czuwa nie tylko instruktor, ale również sam sprzęt. Spadochron posiada dwie czasze: podstawową i zapasową. Jest on również wyposażony w system, który automatycznie otwiera czaszę na określonej wysokości. Wszystko to przekłada się na najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas uprawiania tego sportu. Dla osób, którym skoki spadochronowe przypadną do gustu, zostały przygotowane oferty profesjonalnego szkolenia AFF. Po jego ukończeniu można uprawiać spadochroniarstwo samodzielnie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakimi sposobami obniżany jest poziom wody w wykopach budowlanych?
Jakimi sposobami obniżany jest poziom wody w wykopach budowlanych?
Stworzenie suchego i stabilnego środowiska podczas wykopów poniżej naturalnego lustra wody, wymaga zastosowania systemu odwadniania. W tym celu warto zainstalować […]
Polecamy