Sprzęt do rehabilitacji – kupić czy wynająć?

Osoby ciężko chore, które potrzebują go na co dzień przez długi czas pewnie wolą kupić. Ale co mają zrobić ci, których na taki zakup nie stać lub wiedzą, że niedługo sprzęt rehabilitacyjny przestanie im być potrzebny?

Gdzie wypożyczyć sprzęt rehabilitacyjny?

Są miejsca, które udostępniają nam taki sprzęt do codziennego użytku. Zwykle są umiejscowione w szpitalach lub blisko nich. Zapewniają szeroki wybór przedmiotów pomagających w różnych nie dyspozycjach. W wielu sytuacjach jest to lepszy wybór niż kupno nowego sprzętu. Jest także możliwość wypożyczalnia sprzętu online np. na http://www.wsrmila.pl/.

Kiedy kupno, kiedy wypożyczenie?

Wynajem sprzętu rehabilitacyjnego jest tańszy niż zakup, więc jeśli potrzebujemy go niedługo to zapewne na pożyczeniu zaoszczędzimy. Wtedy też nie będziemy się martwić, co zrobić z niepotrzebnym urządzeniem po zakończeniu leczenia.

Przy długotrwałym korzystaniu lepiej jednak kupić niezbędny sprzęt. Niestety, jeśli choroba spada na nas nagle nie jesteśmy przygotowani na tak duży wydatek. W takiej sytuacji można wypożyczyć sprzęt na kilka miesięcy, by w tym czasie nabyć własny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewiętnaście − 11 =