Praktyczne prezenty na roczek

Styl życia
punktzaczepienia
Praktyczne prezenty na roczek
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pierwsze urodziny, to niezwykła uroczystość w życiu maluszka. Najczęściej rodzice wyprawiają mu huczną imprezę, na którą zapraszają wszystkich najbliższych. Jesteś jednym z gości i nie wiesz, jaki prezent będzie odpowiedni? Sprawdź nasze propozycje.

Zabawki i gadżety – idealne dla najmłodszych

Prezenty urodzinowe na roczek, to najczęściej zabawki i gadżety. Jubilat jest obsypywany różnego rodzaju pluszakami, lalkami, samochodzikami. Jest to na pewno dobry moment na kupno pierwszych klocków. Roczne dziecko z pomocą dorosłych będzie próbowało stawiać swoje pierwsze konstrukcje. Inne zabawki, które warto podarować maluchowi, to wszelkie interaktywne zwierzątka. Pomogą one wesprzeć rozwój mowy dziecka, a grane przez nie piosenki i melodie sprawią wiele przyjemności. Ważne przy tym, żeby wybierać zabawki, które są dedykowane do wieku dziecka, a przez to bezpieczne w użytkowaniu.

A może coś funkcjonalnego?

Jeśli chcesz, żeby prezent na roczek nie tylko spotkał się z entuzjazmem dziecka, ale także był przydatny, na pewno warto nieco dłużej się nad nim zastanowić. Dobrym pomysłem będzie kupno odzieży, należy tylko przy tym znać rozmiar jaki nosi maluch. W sytuacji, kiedy upominek ma być zaś naprawdę efektowny i funkcjonalny, ciekawą propozycją będzie kupno fotelika samochodowego, jak np. https://niecodziennegadzety.pl. Bardzo możliwe, że roczniak wyrósł z dotychczasowego fotelika, a kupno nowego będzie najlepszym wyrazem troski o jego bezpieczeństwo. Taki prezent przypadnie do gustu zarówno maluchowi, jak i jego rodzicom.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czy podpaski ekologiczne są przyjazne dla skóry?
Czy podpaski ekologiczne są przyjazne dla skóry?
W trosce o środowisko na zakupy zabieramy własne reklamówki, segregujemy śmieci, ograniczamy zakupy plastikowych opakowań i słomek. Jednak wiele kobiet […]
Polecamy