Co zrobić w razie uszkodzenia klucza do drzwi?

Dom
punktzaczepienia
Co zrobić w razie uszkodzenia klucza do drzwi?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Drzwi stanowią jedne z najważniejszych elementów wyposażenia. Zapewniają bowiem prywatność, a także bezpieczeństwo. Aby jednak zawsze tak było, muszą być w pełni funkcjonalne, a do tego potrzebny jest sprawny zamek wraz z odpowiednim kluczem. Dotyczy to szczególnie drzwi wejściowych do domów, mieszkań czy innych lokali i obiektów. Obecnie wszystkie drzwi posiadają zamki i dołączane są do nich klucze, ale części te mogą ulec uszkodzeniu. W razie uszkodzenia zamka konieczna będzie jego wymiana, ale co zrobić, jeżeli uszkodzeniu ulegną klucze?

Jakie działania podjąć, gdy klucze do drzwi ulegną uszkodzeniu?

Klucze, choć wykonywane z metali, zwykle są delikatnymi przedmiotami, podatnymi na złamania. Wynika to głównie z ich stosunkowo niewielkich wymiarów. Gdy klucz ulegnie uszkodzeniu, otwarcie zamka w drzwiach, a tym samym drzwi będzie niemożliwe. Ze względu na to w razie złamania trzeba jak najszybciej podjąć konkretne kroki. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest udanie się do punktu dorabiania kluczy. Mowa o punktach usługowych takich jak https://gerda.pl/sprzedaz/dorabianie-kluczy-autoryzowane-punkty/, w których można zamówić wykonanie zapasowych kluczy lub wykonanie nowych na podstawie charakterystyki tych uszkodzonych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Przydatne akcesoria montażowe
Przydatne akcesoria montażowe
Chemia budowlana stosowana w montażu Pracownicy firm budowlanych podczas prac montażowych korzystają z wielu różnych produktów z zakresu chemii budowlanej. […]
Polecamy