Czym jest makijaż permanentny i jakie są podstawowe różnice między standardowym rozwiązaniem?

Styl życia
punktzaczepienia
Czym jest makijaż permanentny i jakie są podstawowe różnice między standardowym rozwiązaniem?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Tradycyjny makijaż nakładamy kilka do kilkunastu minut, raz wychodzi nam lepiej, a raz gorzej. Po całym dniu nałożone kosmetyki nie przypominają tego, co było rano, a my musimy zmyć np. kreskę na oku. W efekcie tego trzemy mocno skórę i naciągamy ją, przyczyniając się tym samym do szybszego powstawania zmarszczek. Kolejnego dnia po wstaniu z łóżka konieczne jest powtórzenie całego procesu. Chcąc uniknąć takiego scenariusza, możemy zafundować sobie makijaż permanentny. To wspaniałe, trwałe rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzimy sporo czasu, ale także pieniędzy na kolorowe kosmetyki. Ta metoda sprawi, że nawet po całonocnej zabawie nasze oczy, usta czy brwi będą prezentować się perfekcyjnie. 

Podkreślenie warte swojej ceny

Można powiedzieć, że makijaż permanentny to swego rodzaju tatuaż. Taki make-up wykonywany powinien być przez profesjonalnego kosmetologa ze stosownymi kwalifikacjami. Cały zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę barwnika, jednak jest on aplikowany dużo płycej niż w przypadku zwykłego tatuażu. Po kilkunastu miesiącach makijaż zaczyna zanikać, a po kilku latach staje się całkowicie niewidoczny. Chcąc utrzymać efekt, musimy powtarzać zabieg raz na dwa lata. W ten sposób możemy podkreślić górną i dolną powiekę, brwi, jak również usta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Dlaczego warto zdecydować się na wynajem garażu?
Dlaczego warto zdecydować się na wynajem garażu?
Dlaczego warto wynajmować? Spójrzmy prawdzie w oczy. Posiadanie własnego garażu jest kosztowne i czasochłonne. Przechowywanie własnego samochodu w wynajętym garażu […]
Polecamy