Masaże, które leczą i relaksują

Forma i zdrowie
punktzaczepienia
Masaże, które leczą i relaksują
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W czasach pełnych stresu i obaw, musimy wyjątkowo zadbać o zdrowie. Ciało daje wyraźne sygnały, że potrzebuje troski i uwagi. Bolące plecy, napięte mięśnie, ciągłe zmęczenie, brak snu i koncentracji to ważne sygnały ostrzegawcze. Na szczęście z pomocą przychodzą specjaliści, którzy oferują bezpieczne zabiegi manualne, fizykoterapię, czy masaże, które leczą i relaksują. Dobór odpowiedniej terapii to kwestia doświadczenia i dobrze przeprowadzonej konsultacji. Masaże mają ogromny potencjał i coraz więcej  zagorzałych zwolenników. 

Nie tylko na ból i zmęczenie

Dostępne są zarówno masaże typowo rozluźniające, relaksacyjne, jak i bardziej lecznicze – jako uzupełnienie rehabilitacji. Do dyspozycji są też zabiegi  modelujące sylwetkę,  wspomagające walkę z tkanką tłuszczową i cellulitem (np. drenaż limfatyczny). Bardziej wyspecjalizowane zabiegi to masaż sportowy dla aktywnych czy manualny masaż tkanek miękkich. Coraz bardziej popularne stają się  zabiegi na konkretne partie ciała: tajski masaż stóp, pleców miodem czy KOBIDO – liftingujący masaż twarzy. 

Kojący dotyk podczas terapii gorącymi kamieniami to rytuał dla osób, które szukają spokoju, odprężenia i rozluźnienia spiętych mięśni. Odpowiednia oprawa każdej terapii: siła i tempo zabiegu, atmosfera i klimat miejsca, stosowana aromaterapia – z pewnością ukoją nie tylko ciało, ale też duszę. Cykl takich zabiegów dostosowanych do potrzeb naszego organizmu zregeneruje mięśnie, zmniejszy napięcie ciała, przyniesie ulgę, wyciszenie i doda tak potrzebnej energii. Więcej na temat różnych masaży można przeczytać na https://fizjomedicar.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Typy i rodzaje płytek w aranżacji wnętrz
Typy i rodzaje płytek w aranżacji wnętrz
Płytki to podstawowy element wykorzystywany w czasie prac wykończeniowych. Można je podzielić na wiele rodzajów. Do najpopularniejszych należą ceramiczne, które […]
Polecamy