Masaże, które leczą i relaksują

Forma i zdrowie
punktzaczepienia
Masaże, które leczą i relaksują
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W czasach pełnych stresu i obaw, musimy wyjątkowo zadbać o zdrowie. Ciało daje wyraźne sygnały, że potrzebuje troski i uwagi. Bolące plecy, napięte mięśnie, ciągłe zmęczenie, brak snu i koncentracji to ważne sygnały ostrzegawcze. Na szczęście z pomocą przychodzą specjaliści, którzy oferują bezpieczne zabiegi manualne, fizykoterapię, czy masaże, które leczą i relaksują. Dobór odpowiedniej terapii to kwestia doświadczenia i dobrze przeprowadzonej konsultacji. Masaże mają ogromny potencjał i coraz więcej  zagorzałych zwolenników. 

Nie tylko na ból i zmęczenie

Dostępne są zarówno masaże typowo rozluźniające, relaksacyjne, jak i bardziej lecznicze – jako uzupełnienie rehabilitacji. Do dyspozycji są też zabiegi  modelujące sylwetkę,  wspomagające walkę z tkanką tłuszczową i cellulitem (np. drenaż limfatyczny). Bardziej wyspecjalizowane zabiegi to masaż sportowy dla aktywnych czy manualny masaż tkanek miękkich. Coraz bardziej popularne stają się  zabiegi na konkretne partie ciała: tajski masaż stóp, pleców miodem czy KOBIDO – liftingujący masaż twarzy. 

Kojący dotyk podczas terapii gorącymi kamieniami to rytuał dla osób, które szukają spokoju, odprężenia i rozluźnienia spiętych mięśni. Odpowiednia oprawa każdej terapii: siła i tempo zabiegu, atmosfera i klimat miejsca, stosowana aromaterapia – z pewnością ukoją nie tylko ciało, ale też duszę. Cykl takich zabiegów dostosowanych do potrzeb naszego organizmu zregeneruje mięśnie, zmniejszy napięcie ciała, przyniesie ulgę, wyciszenie i doda tak potrzebnej energii. Więcej na temat różnych masaży można przeczytać na https://fizjomedicar.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Zmysłowa bielizna dla kobiet
Zmysłowa bielizna dla kobiet
Chcąc urozmaicić nasze życie erotyczne, warto zacząć od dobrania odpowiedniego stroju. Seksowna bielizna nie tylko podkreśli nasze kształty, ale także […]
Polecamy